Urmărește topicul Footbal

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 15
Vizualizări: 1189
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 13
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/10-footbal]Footbal[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce parere aveti despre acest sport?
Optiuni topic
Silvian
-Silvian -
Cu toate ca sunt tanar... si as putea sa joc deoarece am sala aproape... nu ma pasioneaza, doar in timul orelor de sport la scoala, si atat... mai bine fac altceva decat sa alerg aiurea, si pe deaspura poate ma aleg si cu o portie de maini si picioare rupte :D Optiuni postare ®
Petru7
-Petru7 -
Lumea joacă fotbal, însă noi nu mai aparținem de lume și am murit față de lume și trăim cu Hristos în Dumnezeu. Optiuni postare ®
Vladut
-Vladut -
Nu e păcat. Optiuni postare ®
Danielemanuel
-Danielemanuel -
În timpul acesta, când calea credinței s-a lărgit, este greu să spunem că e păcat. Cei care spun că nu e păcat, să caute un suport biblic. Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Fotbalul e rau. Se poate ajunge la mai multe lucruri de la fotbal. Da ce sa faci, asta este! Optiuni postare ®
Samy
-Samy -
Dragi mei, eu sunt unul careia ii place fotbalul... vreau sa spun ca nu este pacat... atunci e păcat, cand joci și te enervezi si vorbesti urat... dar dacă joci o data la săptămâna, nu-i nimica... Si nu este, cum zic unii, că fugi și alergi degeaba... ci faci un pic de sport pentru sanatatea ta... Eu vreau sa va spun ca lucrez la o munca foarte grea, urc toata ziua mobila pe scări. Dar cand joc un fotbal, parca ma simt mai relaxat... Optiuni postare ®
Picasso
-Picasso -
Pai e sanatate curata! Atunci nu jucam?Sanatatea e pacat, sa inteleg... Optiuni postare ®
Knight_of_God
-Knight_of_God -
Ma uit la fotbal, joc fotbal si nu cred ca-i pacat. Parerea mea! Fiecare crede cum vrea. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Footbal >> Urmărește topicul Footbal | FiiLumina
meniu prim
"Adevărul n-are nevoie de apărare. Cum n-ai să învelești soarele intr-o pătură ca să-l ferești, tot așa și adevărul. Lasă-l să lumineze."
~ Richard Wurmbrand ~