Urmărește topicul Football

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 20
Vizualizări: 913
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 16
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/10-football]Football[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce parere aveti despre acest sport?
Optiuni topic
Silvian
-Silvian -
Cu toate ca sunt tanar...si as putea sa joc deoarece am sala aproape...nu ma pasioneaza, doar in timul orelor de sport la Scoala, si atat...mai bn fac altceva decat sa alerg aiurea, si pe deaspura poate ma aleg si cu o portie de maini si picioare rupte :D Optiuni postare ®
Petru7
-Petru7 -
LUMEA JOACA FOTBAL, ANSA NOI NU MAI APARTINEM DE LUME SI AM MURIT FATA DE LUME SI VIATA PE CARE O TRAIM O TRAIM CU HRISTOS AN DUMNEZEU Optiuni postare ®
Petru7
-Petru7 -
la unii crestini patologici nu este pacat nimic! .Doamne ai mila Optiuni postare ®
Vladut
-Vladut -
Danielemanuel
-Danielemanuel -
IN TIMPUL ACESTA CIND CALEA CREDINTEI SA LARGIT ESTE GREU SA SPUNEM CACI E PACAT CEI CARE SPUN CA NU E PACAT SA CAUTE UN SUPORT BIBLIC. Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Un frate dintr-o Biserica a fost intrebat de pastor astfel: "Frate, am auzit ca duminica in loc sa vi la Biserica, ai fost la fotbal. E adevarat?" intrebare la care el a raspuns: "Nu frate! Mint astia cu nerusinare, nu am fost la fotbal, am fost la pescuit!". Optiuni postare ®
Emil
-Emil -
in copilarie mai e bun ca iti traiesti copilaria! Dar la maturitatee! Numai e bun! Trebuie pocainta! Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Fotbalul e rau poate ajunge la mai multe lucruri de la fotbal da ce sa faci asta este! Optiuni postare ®
Samy
-Samy -
dragi meii eu sunt unul care imi place fotbal ....vreau sa spun ca nu este pacat ....atunci e pacat cand joci te inervezi si vorbesti urat...dar dak joci o data la saptamana nui nimica ....si nu este cum zic unii k fugi alergi degeaba ....ci faci un pic de sport pt sanatatea ta...eu vreau sa va spun k lucrez la o munca ff grea urc toata ziua mobila pe scari ..dar cand joc un fotbal parca ma simt mai relaxat... Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Football | FiiLumina
meniu prim
"Prețul măreției este responsabilitatea."
~ Sir Winston Churchill ~