Urmărește topicul Ce iti place tie in viata asta?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 1599
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1012-ce-iti-place-tie-in-viata-asta]Ce iti place tie in viata asta?[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce iti place in viata asta, si de ce? Ti-a schimbat viata ta?
Optiuni topic
Alidia
-Alidia -
Trebuie sa mergem inainte in aceasta viata... ca la urma sa primim cununa din Mana Lui... si sa ajungen in viata cealalta, unde cu totii dorim... Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Mie imi place sa-I slujesc cu bucurie Domnului, sa-I fiu ascultator și sa raman in harul Sau, calauzit numai de Duhul Sfant! Amin. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Sa-i slujesc cu bucurie Domnului, cu o inima curatita și spalata in sangele scump al Domnului Isus! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Sa nu uitam ca toate sunt trecatoare pe aceste pamant! Numai cel ce face voia lui Dumnezeu, ramane in veac! Cercetati Scripturile cu rabdare și multa atentie... Daca vreti cu adevărat, Domnul va ajuta sa intelegeti mesajul Lui, Viata Vesnica prin Domnul Isus și printr-o pocainta adevarata! Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
Să-L laud pe Domnul si sa iau botezul. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
In viata asta imi place ca il cunosc pe Dumnezeu. Asta mi-a schimbat viata in bine. Optiuni postare ®
Adrryana
-Adrryana -
In viata asta imi place cel mai mult ca L-am intalnit pe Dumnezeu, fara El, viata mea nu avea nici un sens, era o goană dupa vânt. Asa am un rost in viata asta, altfel era un nimic, dar ii multumesc Lui Dumnezeu ca mi-a iesit in cale, Slava Lui...! Ii multumesc din toata inima mea ca m-a ales sa fiu fiica Lui! Optiuni postare ®
Florin
-Florin -
Bineînțeles, în primul rând, îmi place să-L slujesc pe Dumnezeu. Dar, totodată, îmi place să-mi fac prieteni noi, să comunic, să citesc, să călătoresc, și alte lucruri. Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Sa fac voia Domnului Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Urmărește topicul Ce iti place tie in viata asta? | FiiLumina
meniu prim
"Există o categorie specială de surzi: aceia care nu vor să audă decât ce spun ei.”
~ Tudor Mușatescu ~