Urmărește topicul Ce iti place tie in viata asta?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 1270
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1012-ce-iti-place-tie-in-viata-asta]Ce iti place tie in viata asta?[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce iti place in viata asta si de ce???..ti-a schimbat viata ta??..
Optiuni topic
Dani933
-Dani933 -
Eu doresc ca Domnul sa imi dea lumina sa vad care este adevarata cale care duce la viata vesnica ! Optiuni postare ®
Alidia
-Alidia -
Trebuie sa mergem inainte in aceasta viata...ca la urma sa primim cununa din Mana Lui...si sa ajungen in viata cealalta unde cu totii dorim.... Optiuni postare ®
Alidia
-Alidia -
Nimic....:-/:-? Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Mie imi place sa-I slujesc cu bucurie Domnului, sa-I fiu ascultator & sa raman in harul Sau, calauzit numai de Duhul Sfant! Amin. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Sa-i slujesc cu bucurie Domnului, cu o inima curatita & spalata in sangele scump al Domnului Isus! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Sa nu uitam ca toate sunt trecatoare pe ac pamant! Numai cel ce face voia lui Dumnezeu, ramane in veac! Cercetati Scripturile cu rabdare & multa atentie... Daca vreti cu adevarat Domnul va ajuta sa intelegeti mesajul Lui, Viata Vesnica prin Domnul Isus & printr-o pocainta adevarata! GBU! Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
Vreau sa fiu cu Isus pentru ca toate trec dar El ramane in veci Optiuni postare ®
MirelTimisag
-MirelTimisag -
viata aceasta este trecatoare si va veni o zi in care vom parasi acest pamant si ne vom intalni cu tatal nostru ceresc dar acolo va intra doar acei care il slujesc pe Dumnezeu si vin si sinceri in naintea lui Amin Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
sa,l laud pe domnul .si sa iau botezul Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Urmărește topicul Ce iti place tie in viata asta? | FiiLumina
meniu prim
"Un intelectual rezolvă problemele. Un geniu le evită."
~ Albert Einstein ~