Urmărește topicul Ai vreun prieten din echipa?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 21
Vizualizări: 1827
Membrii abonați 4
Membrii respondenti: 15
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1013-ai-vreun-prieten-din-echipa]Ai vreun prieten din echipa?[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Te intelegi bine cu membri echipei?
Optiuni topic
Dani933
-Dani933 -
da ma inteleg... andrei bodnariuc e cel mai de treaba... Si bodyguard-ul site-ului .... :) Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
da normal doar nu am vorbit cu astea intrati noi,nu stiu ce le poate capul.hihi. cred ca sunt de treaba Optiuni postare ®
Edy92
-Edy92 -
Mda sunt fff d treaba Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
da slava domnului.. am :) Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
daca ar fi toti la fel.. ar fi o minune.. .. "functia ne strica" Optiuni postare ®
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Da eu ma inteleg foarte bine cu toata echipa Domnul sai Binecuvinteze Optiuni postare ®
Edy92
-Edy92 -
Sunt ff de treaba... Am luat ban dar nu stiu motivul dk am luatat Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Proca-claudiu
-Proca-claudiu -
In lista de prieteni am unul. De fapt am mai multi prieteni dar nu vorbim... Nu ne cunoastem desi ar fi minunat sa stim unii de altii precum apostolii Domnului! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Urmărește topicul Ai vreun prieten din echipa? | FiiLumina
meniu prim
”Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.”
~ Feodor Mihailovici Dostoievski ~