Urmărește topicul Sunteti multumiti? ~

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 2156
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1126-sunteti-multumiti]Sunteti multumiti? ~[/url]
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Sunteti multumiti de echipa? Ce a facut pentru site?
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
De nu sunteti multumiti de ceva, sa ziceti... ca sa stim ce avem de făcut... Multumesc :) Optiuni postare ®
Costel-g
-Costel-g -
Eu nu sunt multumit deloc.. :( Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Carei nu-i multumit, sa zica ce nu-i convine si o sa incercam sa remediem ce este... Optiuni postare ®
Alidia
-Alidia -
steagDa, sunt multumita... Cei ce nu sunt multumiti si fac comentarii trebuie sa fie stersi... Stiti ceva? Nemultumitului i se ia darul... :) Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Se pot trimite mesaje pe chat... privat... si cei ce nu-s multumiti de conducere... In ordine. Dar daca si voi nu faceti prostii si nu va rasculati impotriva noastra... cand noi facem ceva, voi sunteti impotriva si tot comentati... Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Eu cred ca toti fac cate ceva pe site, nu desconsider pe nimeni. Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Eu sunt foarte multumit de acest frumos site. Optiuni postare ®
Danieln
-Danieln -
Marius_83
-Marius_83 -

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Sunteti multumiti? ~ >> Urmărește topicul Sunteti multumiti? ~ | FiiLumina
meniu prim
"Spui că iubești ploaia, dar folosești umbrela când mergi prin ea. Spui că iubești soarele, dar cauți umbra când strălucește. Spui că iubești vântul, dar închizi fereastra când bate. De aceea sunt speriat când spui că mă iubești."
~ Bob Marley ~