Urmărește topicul Facebook

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1722
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1257-facebook]Facebook[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Este si el o problema in viata unui crestin? Cat timp petreceti pe facebook? ;)
Optiuni topic
Silvyu123
-Silvyu123 -
Nu ma intereseaza asa ceva si-I multumesc Domnului pentru asta! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Nu am fost si nu sunt preocupat de asa ceva... Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Depinde pentru ce il folosesti... de exemplu eu sunt admin pe doua pagini crestine si impartasim multe lucruri cu cei care ne scriu... in felul asta putem promova Cuvantul lui Dumnezeu, sa cunoasca mai mulți, prin a atrage atentia cu niste imagini alese si versete din Biblie... intamplari, cantari, predici, marturii si etc. Pentru mine e folositor si ma bucur cand oamenii citesc si raman cercetati, apoi lasa un comentariu, si asa incepe o discutie. Daca majoritatea il foloseste sa cerseasca like-uri la poze fel de fel, evident ca e o piedica si un pacat. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
Eu am facebook, insa am inceput sa renunt la el, il mai folosesc doar cand trebuie sa vorbesc prin videocall cu rudele mele din Moldova. In rest il tin inchis... Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
Inainte stateam mai mult timp pe facebook, dar acuma daca stau 10 minute imi ajunge. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Daca te consuma, da. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Daca nu esti atent, te fura. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Nu prea ma intereseaza Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Eu vorbesc pe facebook cu ai mei. Sunt in alte tari. E mai usor pe facebook. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Facebook | FiiLumina
meniu prim
"Toți oamenii mari au fost mai întâi copii, dar puțini dintre ei își mai aduc aminte."
~ Antonie De Saint-Exupery ~