Urmărește topicul Cine l-a ucis pe Iisus

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1170
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1259-cine-l-a-ucis-pe-iisus]Cine l-a ucis pe Iisus[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Cine la ucis pe Iisus?Putea cineva sa il salveze?de ce nu a putut?
Optiuni topic
Silvyu123
+Silvyu123 -
Nu-i singur Iuda vinovat, De sangele ce s-a varsat...si eu si tu, si tu si eu! Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
la modul figurat nu L-a ucis nimeni pt ca el ar sa moara pt noi pt pacatele nostre :(.. la modul propriu L-a ucis romanii prin Iuda care l-a vandut .. .. nu putea sa-l salveze nimeni in primul rad pt ca nu se lasa El salvat, in al doilea rand toti erau impotriva lui.. dar singura femei, mama lui Maria .. Ar fi vrut Maria sa-l salveze dar, pentru asta a venit Isus sa moara pt noi :( pacatosi ca sa putem mosteni imparatia :) Optiuni postare ®
Claudiu43
-Claudiu43 -
oamenii dar Isus stia de ce moare sa poata birui satana pentru a ne deschide usa spre viata vesnica spre mantuire o usa spre tatal din cer Optiuni postare ®
Bradatean
+Bradatean -
Bradatean
+Bradatean -
Pacatele noastre Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
pe Isus l-a ucis pacatul nostru al fiecaruia Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Intreaga lume ,si eu si u suntem vinovati de moartea Domnului Isus Hristos,El și a dat viața pe cruce ca să ne răscumpere pe noi Optiuni postare ®
Dani91
+Dani91 -
Nu la ucis nimeni.A fost voia lui Dumnezeu sa moara pt omenire.Ca sa fie jertfa de iertare a omului pacatos. Optiuni postare ®
Silvyu123
+Silvyu123 -
Dragostea ptr oameni !!! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Cine l-a ucis pe Iisus | FiiLumina
meniu prim
"În loc să te gândești la ce îți lipsește, încearcă să îți aduci în minte toate lucrurile pe care le-ai realizat și care le lipsesc altora."
~ Anonim ~