Urmărește topicul Pentru fete:)

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1821
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 12
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1261-pentru-fete]Pentru fete:)[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Cum îţi imaginezi tu arată băiatul perfect ?
Optiuni topic
Silvian
-Silvian -
Antonia, niciodata n-ai sa gasesti baiatul perfect :D... eventual baiatul potrivit, dara perfect in niciun caz, daca fetele inca il mai asteapta sa isi spuna la revedere !!! nu exista nimeni perfect ;) Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
Un baiat este perfect pentru persoana iubita :) si trebuie rugaciune ca Domnul sa ti de.a un baiat binecuvantat Optiuni postare ®
Jacobtol
-Jacobtol -
he he baiatul sau fata trebuie cerut(a) de la Domnul Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
Pai sa fie credincios,sa tina la mine,sa ma inteleaga, si multe altele ... Optiuni postare ®
Picasso
-Picasso -
Băiatul perfect??????pai eu i.l.am cerut lui DUMNEZEU.. Și mi la dat...e băiatul care îl iubesc..și mă face să mă simt unică în felul meu..chiar așa cum sunt eu el mă iubește și îmi da puterea de a merge M.ai departe..chiar dacă viața ne dă multe piedicii.. Optiuni postare ®
Adela
-Adela -
Estera1999
-Estera1999 -
Dava iti pui nadejdea in Dumnezeu,El va avea grija sa il gasim pe cel potrivit! Optiuni postare ®
Symona
-Symona -
Perfectiune nu exista….insa exista anumite trasaturi de caracter care fac un om placut si potrivit. Fiecare il vede dintr-un anumit punct de vedere. Daca este crestin adevarat, viata lui va reflecta o traire care te va face sa il pretuiesti, sa il respecti si sa il iubesti. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Pentru mine fata e perfecta cand sd identifica cu Dumnezeu Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Pentru fete:) | FiiLumina
meniu prim
"Când ți-e dor de cineva, să nu închizi ochii. O să-ți fie și mai dor.”
~ Tudor Muşatescu ~