Urmărește topicul Cultul crestin dupa evanghelie

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 12
Vizualizări: 1281
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 12
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1383-cultul-crestin-dupa-evanghelie]Cultul crestin dupa evanghelie[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ce parere aveti?
Optiuni topic
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Nu stiu eu nu am fost niciodata la ei. Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Sunt cu picioarele in groapa si nu realizeaza. Domnul sa aiba mila! Optiuni postare ®
Proca-claudiu
-Proca-claudiu -
Sincer nu stiu nimic despre ei ci doar am auzit. Dar e de stiut ca nu religia te salveaza ci credinta adevarata! Optiuni postare ®
Marry_marry
-Marry_marry -
Decat sa va contraziceti aici in zadar mai degraba puneti mana pe Biblie si cercetati !!! Optiuni postare ®
Dariuss
-Dariuss -
Replica la: Sunt cu picioarele in groapa si nu realizeaza. Domnul sa aiba mila! de Silviu_18
Nu sapa groapa altuia ca o sa cazi in ea =)) Optiuni postare ®
Bradatean
-Bradatean -
Popas
-Popas -
Sunt oameni care vor sa traiasca viata dupa Evanghelie, asa cum spune si denumira cltului, numai ca acestia sunt de doua feluri, unii care se boteaza la maturitate si unii care sunt boatezati cand sunt copii... prima varianta fac parte din categoria neoprotestantilor Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Nam fost la ei. Optiuni postare ®
Marta_23
-Marta_23 -
E ok...profesorul meu de religie e pastor la o biserica de crestini dupa evanghelie,dar nu e nici o diferenta... Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Urmărește topicul Cultul crestin dupa evanghelie | FiiLumina
meniu prim
"Dacă s-a făcut penicilină din pâine mucegăită, cu siguranță și din tine se poate face ceva.”
~ Muhammad Ali ~