Urmărește topicul Fiilumina.ro ~

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 1364
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1427-fiilumina-ro]Fiilumina.ro ~[/url]
Silvyu123
-Silvyu123 -
Nu mai tin minte, au trecut aproximativ 7 ani! Optiuni postare ®
Maximuss
-Maximuss -
Prin intermediul unui mesaj de tip spam, pe site-ul meu. Nu am dat importanta mesajului, ulterior am aflat ca foloseam la acea vreme acest script. Dand un search pentru a completa o lucrare crestina, am ajuns aici. Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Căutam niște melodii... Nici nu-mi vine să cred! Cred că eram pe clasa a opta. Ce repede trec anii :) Îmi place să port discuţii cu peroane credincioase, inteligente. Îmi place foarte mult Trivia. Dar cel mai mult, mi-a plăcut că mi-am făcut cel puțin doi prieteni (persoane), dintre care, unul cred că e cel mai bun, în prezent! Optiuni postare ®
Edda
-Edda -
Mi l-a recomndat o prietenă... a spus că iși descarcă cântări numai de aici. Și eu, cum imi place foarte mult muzica, nu am ezitat și mi-am făcut cont... și asta fac cel mai des aici, descarc cântări! Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Fiilumina.ro ~ >> Urmărește topicul Fiilumina.ro ~ | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Nu e nimic mai interesant decât să te întorci într-un loc care a rămas neschimbat ca să îți dai seama cât de mult te-ai schimbat tu."
~ Nelson Mandela ~