Urmărește topicul Colinde necrestine!

Postează răspuns
Raspunsuri: 8
Vizualizări: 805
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1462-colinde-necrestine]Colinde necrestine![/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Este bine sa ascultam colinde necrestine, adica interpretate de cantareti din lume? Ce parere aveti?
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Care e diferența dintre colindele crestine si cele necrestine? Nu toate au acelasi scop? Vestirea lui Isus. Ce contează cine canta? Daca vesteste venirea Mantuitorului... e bine. Eu asa cred. Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Pana acum nu am auzit de colinde necrestine. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
Am si eu ceva de zis. Ma deranjeaza ca in multe topicuri, sunt persoane care dau lectii de "gramatica". Lasati lectiile de gramatica, ca se intelege cuvantul si daca il scrii fara o litera, ca e din cauza scrisului la tastatura, iar in legatura cu colindele, fiecare dupa credinta lui, eu consider ca nu sunt bune, insa oricum fiecare va da socoteala in fata Lui in Ziua de Apoi, si atunci se va vedea clar cine a avut si cine nu a avut dreptate. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
O colinda trebuie sa fie inaltata Domnului Isus. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu ştiu cum sunt colindele necreştine ;) Cine a inventat şi chestia asta? Colindele sunt creştine toate, că au acelaşi mesaj! Optiuni postare ®
Alexandruzabulon29
-Alexandruzabulon29 -
Toate sunt de trebuință, dar nu toate de folos! Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Nu sunt bune colinde de nici un fel Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Muzică >> Topic Colinde necrestine! >> Urmărește topicul Colinde necrestine! | FiiLumina
meniu prim
"În viață avem tot atâtea ocazii speciale câte alegem să sărbătorim."
~ Robert Brault ~