Urmărește topicul Succesul ~

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1302
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1488-succesul]Succesul ~[/url]
Kiwi
-Kiwi -
Care este definitia succesului pentru fiecare dintre voi? Doresc sa scrieti aici ce credeti voi ca inseamna succesul pentru voi. Dar am rugamintea sa nu va abateti de la subiect. Si la urma va zic si eu ce inseamna pentru mine :)
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
:) Foarte frumos :) Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Succesul este finele (finalul pentru necunoscatori) al unui vis ce astepta sa fie implinit. Succesul e rezultatul adunarii si al inmultirii, rezultat care iti aduce prosperitate, har, bucurie si extaz maxim in anumite momente pe durate scurte, chiar si lungi. Daca realizezi ce iti propui, ai succes! Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
E legat de Dumnezeu Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
Familie sanatoasa si fericita si suficente resurse materiale cat sa traiesti decent Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Succesul este alegerea personala sa slujesti in orce vreme pe Domnul Isus. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Succesul pentru mine este Imparatia lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Pentru mine, succesul este reusita finala - Viata vesnica! Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Succesul e suma alegerilor spirituale Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Înaintea succesului este scopul, spre ceea ce tu tinzi, speri... Ținta mea este Domnul, viața trăită în veșnicie alături de cei sfinți, bucuria eternă și fericirea fără sfârșit, dacă voi obține acestea, atunci pot zice ca am dus o viață de succes Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Succesul ~ | FiiLumina
meniu prim
"În loc să te gândești la ce îți lipsește, încearcă să îți aduci în minte toate lucrurile pe care le-ai realizat și care le lipsesc altora."
~ Anonim ~