Urmărește topicul Noul script

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1468
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1494-noul-script]Noul script[/url]
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Ce parere aveti despre acest nou script si ce ar mai trebui facut la el si noi nu am făcut? Va rog sa postati aici tot ce ar mai trebui facut pe acest site!
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Frumos :) Noi topuri. Frumos, pe bune. Nicu, sa nu uiti ce ai promis cu cei care isi fac conturi multiple :) Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Frate Nicu, nu ai putea sa pui niste cadouri noi... sau ceva, ce zici? De exemplu, o urare de bun venit... un cadou de multumire... daca poti :) :D Mersi. Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Replica la: Frate Nicu, nu ai putea sa pui niste cadouri noi... sau ceva, ce zici? De exemplu, o urare de bun venit... un cadou de multumire... daca poti :) :D Mersi. de Kiwi
Poti sa adaugi din optiunile de administrare, la meniul daruri. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Replica la: Poti sa adaugi din optiunile de administrare, la meniul daruri. de Bordanc_nicu
Hmm... nu stiu daca ma descurc, dar incerc :D Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
La noul script de anul acesta, mie mi se pare foarte bun, sigur, foarte dezvoltat. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
O optiune de unde sa poti descarca tot albumul sau cate o piesa... dupa preferinta. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Urmărește topicul Noul script | FiiLumina
meniu prim
"În loc să te gândești la ce îți lipsește, încearcă să îți aduci în minte toate lucrurile pe care le-ai realizat și care le lipsesc altora."
~ Anonim ~