Topic Noul script

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 11
Vizualizări: 801
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 7
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1494-noul-script]Noul script[/url]
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Ce parere aveti despre acest nou scrip si ce ar mai trebui facut la el si noi nu am facut....va rog sa postati aici tot ce ar mai trebui facut pe acest site!!
Optiuni topic
Cocolino
-Cocolino -
frumos :) noi topuri . mistoo pe bunee.... Nicu sa nu uiti da ce ai promis cu cei care isi fac conturi multiple :) GBY Optiuni postare ®
Cocolino
-Cocolino -
frate Nicu nu ai putea sa pui niste cadouri noi... sau ceva ce zici?? de ex o urare de bun venit ... un cadou de multumire ... daca poti :) :D msi Optiuni postare ®
Proca-claudiu
-Proca-claudiu -
Pace! Fratilor eu zic ca e bine pana in prezent. Daca ati vrea sa mai puneti cantari noi. Eu caut o cantare mai veche si nu o gasesc... Cui ma pot adresa? Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Replica la: frate Nicu nu ai putea sa pui niste cadouri noi... sau ceva ce zici?? de ex o urare de bun venit ... un cadou de multumire ... daca poti :) :D msi de Cocolino
Poti sa adaugi din optiunile de administrare, la meniul daruri. Optiuni postare ®
Cocolino
-Cocolino -
Replica la: Poti sa adaugi din optiunile de administrare, la meniul daruri. de Bordanc_nicu
hmm nu stiu daca ma descurc .. dar incerc :D Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Replica la: Pace! Fratilor eu zic ca e bine pana in prezent. Daca ati vrea sa mai puneti cantari noi. Eu caut o cantare mai veche si nu o gasesc... Cui ma pot adresa? de Proca-claudiu
In principiu eu o sa ma ocup de adaugarea de elemente noi la Descarcari, in curand o sa pun si un link pentru depuneri de cereri, asta insemnand ca toate fisierele de la descarcari vor fi probabil readaugate. Optiuni postare ®
Leia
-¤Leia -
Ce'l mai bine ar fii sa sterge.ti conturile duble. Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Replica la: Ce'l mai bine ar fii sa sterge.ti conturile duble. de Leia
Da, intr-adevar ar trebui sa ma ocup de asta, dar pentru inceput o sa mai adaug muzica la descarcari, pentru ca am promis. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
La noul script de anul acesta, mie mi se pare foarte bun, sigur, foarte dezvoltat. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Noul script | FiiLumina
meniu prim
"Soarele strălucește, ne încălzește și ne luminează, iar noi nu suntem deloc curioși de ce se întâmplă asta; cu toate acestea, încercăm să găsim explicația răului, durerii, foamei, țânțarilor și a oamenilor proști."
~ Ralph Waldo Emerson ~