Urmărește topicul Care e scopul vietii tale?

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 971
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 7
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1511-care-e-scopul-vietii-tale]Care e scopul vietii tale?[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Care e scopul vietii tale? Sau cum ti se pare viata?
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Eu o sa raspund la ambele... Scopul e sa traiesc o viata smerita cu ajutorul Domnului, sa pot ajunge la locul promis de Isus. Mie, viata mi se pare foarte usoara cu Isus, pentru ca avem un cuvant, ca tot raul e spre binele nostru :) Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Sa ma pregatesc pentru Cer Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
Sa ajung in cer. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
steagSa slujesc aici pe pamant Domnului ca apoi sa-L pot sluji si-n vesnicie... Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Sa fac cunoscut cuvantul lui DUMNEZEU. Optiuni postare ®
Sore
-Sore -
Fiecare are un scop bine stabilit pe pământ, depinde de fiecare dacă și-l găsește sau nu, pentru că dacă nu găsești scopul, ci trăiești doar așa că nu ai de ales, e foarte frustrant, ajungi in tot felul de stări care nu-s bune. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Hadasa90
-Hadasa90 -
Sa fim mantuiti Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Sa fac voia Domnului.viata e asa ca pe panant cu bune și cu rele Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Care e scopul vietii tale? >> Urmărește topicul Care e scopul vietii tale? | FiiLumina
meniu prim
"Spui că iubești ploaia, dar folosești umbrela când mergi prin ea. Spui că iubești soarele, dar cauți umbra când strălucește. Spui că iubești vântul, dar închizi fereastra când bate. De aceea sunt speriat când spui că mă iubești."
~ Bob Marley ~