Urmărește topicul Scrisorile

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1161
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1517-scrisorile]Scrisorile[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Vi se pare acest mod de a comunica cu cei dragi învechit, depasit de evolutia tehnologiei sau inca il mai practicati?
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Sa stii ca e frumos sa trimiti scrisori. Si eu trimiteam acum 3 ani. Dar acum nu prea, nici nu am cu cine. Dar e super, mai ales acel sentiment de asteptare. Super. Optiuni postare ®
Dya
-Dya -
Mie, una, sincer mi-ar place sa comunic si prin scrisori, mai ales cu persoana iubita... e ceva foarte frumos dar pentru majoritatea e ceva depasit in ziua de azi. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu mai sunt "la modă", dar e frumos, chiar mi-ar plăcea... Ar avea un iz al vremilor apuse și ar avea un aspect interesant, dar nu am cu cine comunica, deoarece, în zilele noastre, mai eficiente sunt mesajele :) Optiuni postare ®
Florinvaly85
-Florinvaly85 -
Era emoția aceea de nedescris... sa scrii cât mai corect și cât mai frumos. Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Nu e demodat pentru mine.e ceva foarte frumos.dar akm kt timp exista telefoane.rar sa se mai foloseasca cineva de acest lucru.mie mi.ar placea .dar nu am cu cine.mai am si akm scrisori din vremurile de mai demult Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Scrisorile >> Urmărește topicul Scrisorile | FiiLumina
meniu prim
"Nu e nimic mai interesant decât să te întorci într-un loc care a rămas neschimbat ca să îți dai seama cât de mult te-ai schimbat tu."
~ Nelson Mandela ~