Urmărește topicul Esti gelos/geloasa?

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 15
Vizualizări: 1642
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 13
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1526-esti-gelos-geloasa]Esti gelos/geloasa?[/url]
Denisa_pirvan
-Denisa_pirvan -
Veronicaee
-Veronicaee -
Alexutzul
-Alexutzul -
Gelozia este lipsa de încredere fata de partener, da poate uneori e buna. Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Dumnezeu ne iubește cu o gelozie sfântă... Când iubești, sigur ca ești și gelos... Dar sa nu ai o gelozie prostească, asta contează Optiuni postare ®
Emanuel_b98
-Emanuel_b98 -
Replica la: Gelozia este o prostie... ceva de la cel rău... și toți simțim asta pentru persoana iubită... și recunosc ca sunt atunci când am motive... și îmi place când e gelos pe mine, chiar dacă nu dau motive și respect la rândul meu. de Picasso
Nu este rea de tot gelozia cat timp este limitata. Mie imi place sa fie putin "geloasa" sau pasatoare de mine. Nu imi place nepasarea din partea ei. Nu cred ca ar fi gelozia treaba asta.. Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
In unele situatii din cauza geloziei fara motiv.am vazut persoanele dragi k aveau mult de suferit.trebuie controlata gelozia Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Esti gelos/geloasa? >> Urmărește topicul Esti gelos/geloasa? | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Nu disprețui lucrurile mici; o lumânare poate face oricând ceea ce nu poate face soarele niciodată: să lumineze în întuneric."
~ Octavian Paler ~