Urmărește topicul De câte ori iartă Dumnezeu?

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 15
Vizualizări: 1383
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 12
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1544-de-cate-ori-iarta-dumnezeu]De câte ori iartă Dumnezeu?[/url]
Arsente
-Arsente -
Dumnezeu are mila si indurare fara ca noi sa o putem descrie in cuvinte. Am vazut oameni iertati dupa zeci de ani petrecuți in lume si am mai vazut oameni cărora le-a fost dat putin timp la dispoziție. Uneori nu înțeleg nici eu insa stiu ca el e stăpânul. 15 ani a avut mila de mine si ma iertat pina am cedat înaintea lui. SLĂVIT SA FIE NUMELE LUI. Optiuni postare ®
Darius
-Darius -
Cat timp omul e in viata are sansa sa fie iertat de orice si oricate pacate. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Din fericire... chiar iarta! Cu conditia sa ne cerem iertare si sa iertam si noi la randul nostru celor ce ne gresesc... (vezi rugaciune Tatal nostru) Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Dumnezeu iarta daca ierti si tu pe aproapele tau.Dumnezeu iarta daca te opresti din nebunia ta. Optiuni postare ®
Debora_estera
-Debora_estera -
De 70 de ori cîte 7 Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
De fiecare dată Isus spunea... Du.te și nu mai păcătui! Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Topic De câte ori iartă Dumnezeu? >> Urmărește topicul De câte ori iartă Dumnezeu? | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Le sunt recunoscător tuturor celor care m-au refuzat în viață. Datorită lor am reușit pe cont propriu."
~ Albert Einstein ~