Urmărește topicul Cum e viața ta inaintea Domnului?

Postează răspuns
Raspunsuri: 6
Vizualizări: 1184
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1553-cum-e-viata-ta-inaintea-domnului]Cum e viața ta inaintea Domnului?[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Copiii lui Dumnezeu trebuie sa aiba o viata curata, sa fie o lumina pentru intunericul de afara, vorbele sa fie drese cu sare, in toate, copiii lui Isus trebuie sa fie deosebiti pentru a mosteni viata vesnica... cum ne vedem viata noastră?
Optiuni topic
Danieln
-Danieln -
Marius_83
-Marius_83 -
Viata mea inaintea lui Dumnezeu e o carte deschisa Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Sa fiu sincer, ma lupt sa fac binele, dar raul sta lipit de mine, cum spunea si Pavel! Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Eu sunt sincer cu Dumnezeu. In anul 2012 L-am cunoscut personal. Intr-o seara am iesit afara si L-am intrebat: „Unde esti Tu, Doamne? Arata-Ți puterea, daca ma iubești!” Dintr-odată, m-a lovit o putere in cap si mi-a strabatut tot corpul. Ce seara minunata a fost pentru mine... Marire Domnului Isus ca mi-a raspuns. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Daca suntem seriosi cu noi insine, apoi cu cei din jurul nostru, putem numai prin harul Domnului sa fim seriosi si cu El, AMIN! Optiuni postare ®
Florin
-Florin -
Mă străduiesc să fiu curat înaintea Domnului, uneori reușesc, alteori nu. Dar încerc să merg pe calea lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Urmărește topicul Cum e viața ta inaintea Domnului? | FiiLumina
meniu prim
"Ține un copac verde în inima ta și poate va sosi o pasăre cântătoare."
~ Proverb chinezesc ~