Urmărește topicul ortodocsi

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 17
Vizualizări: 1201
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1620-ortodocsi]ortodocsi[/url]
Kiwi
-Kiwi -
ce parere aveti de ei?
Optiuni topic
Picasso
-Picasso -
A crede în Dumnezeu...nu cred ca contează religia...contează să îndeplinești Cuvântul Lui. ..chiar de ești ortodox..sau adventist sau baptist..sau..penticostar..etc..etc Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
De ce tocmai vezi pe alti .. eu nu le tin apararea dar cum se face ca puscariile sunt infundate cu ortodocsi centurile pline de curve ortodoxe .. toata mafia din parlament sunt ortodocsi . Vrei sa mai zic??. Sincer eu nu le tin partea lor a care te-ai referit tu ? Vezi cum sunt ai vostri intai daca cineva se numeste penticostal nu inseamna ca e si perfect .. sper ca ai inteles ce am zis Optiuni postare ®
Adam
-Adam -
Sunt si ei niste oameni care au nevoie de cunoasterea lui Isus! Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Daca crezi ca sunt ai nostri care fac asa ceva .. sa stii ca ei niciodata nu au fost ai nostri si tot de la voi au invatat fel si fel.. si da ridicam credinta noastra in slavi pt ca e adevarata pura si e din slavi ... voi sunteti raraciti care va contraziceti singuri chiar si prin rugaciunea Crezul.. si alte obiceiuri fara rost . Moaste si alte nebunii .. vai de voi.. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Kiwi
-Kiwi -
Kiwi
-Kiwi -
=)) nu ti-a cerut nimeni judecata.. noi suntem pocaiti ba mai mult decat credeti voi prin oamenii nostri lucreaza Dumnezeu multe minuni a facut Dumnezei prin ai nostri la voi duhul sfant nu lucreaza in niciun fel .. ce duh aveti voi . Duhul dansului duhul betiei al curviei astea le aveti . Nici nu aveti fundament biblic cu privire la moaste asta va da de gol ca sunteti rataciti .. Dumnezeu a zis sa purtati crucea nu sa o faceti . Voi ratacitilor ati inteles exact cum e mai usor . Sa nu va inchinat la idoli . Voi ratacitilor exact invers faceti sii ii pupati de numa numa.. .. singurul om care ne-a scapat de toate obiceiurile astea stupide este Isus noi traim prin har.. voi nici prin lege dar nici prin har... eu cred ca nici un ortodox nu va vedea imparatia cerurilor .. acolo spune daca nu stuteti nascuti din nou nu puteti vedea pe Tatal ori voi ce nastere sa aveti daca chefuiti peste tot beti ca turci.. la nunti nici nu stii ce e cu voi obiceiuri de doi lei .. divortati sa va dati mari vedete . Divorturi la orice ora .. cand biblia spune sa nu iti lasi sotia.. dar voi nici acte nu va mai facati acum traiti in preacurvie .. si popa va lasa fara binecuvantare sa va impartasiti ca dati bani logic.. degeaba faci canoanee si mii de flotari si matai nu te iarta nimenii .. singurul mod de a primi iertare este post si rugaciune .. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Sunt indrumati gresit in ceea ce priveste inchinarea pentru ca nu vor "unii" sa cunoasca adevarul ca-si pierd venitul... pe alocuri in ultima vreme se observa asta si la cultele evanghelice Optiuni postare ®
Bradatean
-Bradatean -
Au ravna dar acuratete zero Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Urmărește topicul ortodocsi | FiiLumina
meniu prim
"Există o categorie specială de surzi: aceia care nu vor să audă decât ce spun ei.”
~ Tudor Mușatescu ~