Urmărește topicul cartile tale

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 996
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1635-cartile-tale]cartile tale[/url]
Kiwi
-Kiwi -
scrie 5 (cinci) titluri de carti citite de tine care te-au impresionat intr-un mod placut poate fi si literatura nu ma refer numai la cartile din biblie :)
Optiuni topic
Adela
-Adela -
Femeia care stie sa astepte.Cele 5limbaje ale iubirii.Ispitele cu care se confrunta baietii.Dezamagire sau iubire in relatia de familie. Optiuni postare ®
Ofatăsimplă6
-Ofatăsimplă6 -
Cartea vietii. Tranformată Calea eroilor Umbra noptii Jurnalul vampirilor Optiuni postare ®
Danieln
-Danieln -
Damaris_iacob
-Damaris_iacob -
Agentii apocalipsei,David Jeremiah, in sfarsit acasa-randy alcorn, toturat pentru credinta-Haralan Popov, maini inzestrate-Ben Carson, Firul stacojiu-Francine Rivers Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Interesant. Ce despre crucea si pumnalul am auzit super multi ca au citit e misto? Optiuni postare ®
Mb
-Mb -
Robin hood, Colt alb , vrăjitorul din oz, Vulcanul de aur,20.000 de leghe sub mării Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Apicultura pt toti,bolile albinelor,altoirea pomilor,columbofilia,zeep holzer Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Cartea Cartilor !!! Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Biblia
Mizerabilii
Mătăniile
Mândrie şi prejudecată (toate cărţile lui Jane Austen îmi plac)
Calea pe care şi-a ales-o
Chinurile dragostei
Fraţii Karamazov şi altele. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Urmărește topicul cartile tale | FiiLumina
meniu prim
"Spui că iubești ploaia, dar folosești umbrela când mergi prin ea. Spui că iubești soarele, dar cauți umbra când strălucește. Spui că iubești vântul, dar închizi fereastra când bate. De aceea sunt speriat când spui că mă iubești."
~ Bob Marley ~