Urmărește topicul Căsatoria!

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 21
Vizualizări: 1665
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 19
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1664-casatoria]Căsatoria![/url]
Misel
-Misel -
Pentru a răspunde la această întrebare trebuie să ne întoarcem la scriptură. "Ne e bine ca omul să fie singur" cand singurătatea este o povară, atunci esti destul de matur sa faci pe cineva fericit. Optiuni postare ®
Dariuss
-Dariuss -
Mai bine nu, in ziua de azi :) Optiuni postare ®
Ligia-cobaschi
-Ligia-cobaschi -
Dumnezeu stie cand esti pregatit pentru asta. Si atunci iti trimite si ajutorul potrivit. Degeaba ne chinuin noi cu varstele, nu facem nimic fara Dumnezeu. Optiuni postare ®
Costa
-Costa -
Replica la: Pentru a răspunde la această întrebare trebuie să ne întoarcem la scriptură. "Ne e bine ca omul să fie singur" cand singurătatea este o povară, atunci esti destul de matur sa faci pe cineva fericit. de Misel
Asa e. Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
La timpul potrivit! Si asta e diferit pentru fiecare in parte Optiuni postare ®
Bradatean
+Bradatean -
Sunt de acord cu leia Optiuni postare ®
Bradatean
+Bradatean -
Si eu cred ca tot asa e bine Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Cand vrei.adica sa ai 18 ani macar Optiuni postare ®
Lavynia20
-Lavynia20 -
Nu cred ca trebuie o varsta anumită sa faci pasul asta !Pasul cu căsătoria trebuie facut cand esti matur si sti ce iti doresti !Căsătoria e pe viață de aceea nu trebuie sa te grăbești si sa l faci la momentul potrivit! Optiuni postare ®
Tomyrebeca
-Tomyrebeca -
La 17,18,20 Optiuni postare ®
|
Pagina 2 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Căsatoria! >> Urmărește topicul Căsatoria! | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Din punct de vedere al aerodinamicii, bondarul nu ar trebui să poată să zboare. Dar bondarul nu știe asta și zboară în continuare.”
~ Mary Kay Ash ~