Urmărește topicul POCAINȚA sau LUME?

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1396
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1674-pocainta-sau-lume]POCAINȚA sau LUME?[/url]
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Ce preferați, placerile de o clipa ale acestui veac sau pe Dumnezeu?
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Placut ar fi sa ne gandim la viata vesnica. De multe ori ma confrunt cu oameni care nici nu cred in viata vesnisa si raman foarte întristat. Desi ar tebui sa oferim mai mult timp lui Dumnezeu, suntem prea ocupati cu problemele noastre afaceri, facturi, munca etc. :( Optiuni postare ®
Doar__eu
-Doar__eu -
Pe Dumnezeu il aleg din toata inima... e cel mai castigat timp daca traim o viata dupa voia Domnului... castigam viata pe pamant si dupa, ajungem in locul in care Domnul il are pregatit pentru copiii Lui. Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Intrebarea e total deplasata si prost gandita pe un site crestin. Evident il alegem pe Domnul! Optiuni postare ®
Adam
-Adam -
Dani91
-Dani91 -
Eu prefer pe Domnul. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Este un lucru normal sa-L alegem pe Dumnezeu, dar trebuie sa ramanem in El, sa facem voia Lui, nu doar sa vorbim... Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Faptele noastre dovedesc ce am ales... Optiuni postare ®
Emanuelaema
-Emanuelaema -
Normal ca L-as alege pe Dumnezeu, placerile de o clipa se duc, dar pentru Domnul ce ai facut? Si unde te vei duce daca nu L-ai slujit? Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Din toata inima pe Dumnezeu.el nu m.a dezamagit niciodata Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic POCAINȚA sau LUME? >> Urmărește topicul POCAINȚA sau LUME? | FiiLumina
meniu prim
"Când o ușă se închide, o alta se deschide; dar deseori ne uităm atât de mult la ușa închisă că nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.”
~ Hellen Adams Keller ~