Urmărește topicul Ceas aniversar, 5 ani

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1652
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1743-ceas-aniversar-5-ani]Ceas aniversar, 5 ani[/url]
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Salut Vizitator offline!
În data de 01-01-2016 site-ul fiilumina.ro este la ceas aniversar, împlinind vârsta de cinci ani!
Dacă ai vreo experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre ce este vorba!
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
Multe binecuvatari, frate Nicu si multi ani înainte... Ma bucur sa fiu alaturi de voi aici, m-am simtit cel mai bine si drept sa va zic, cunosc toate site-urile de genul, dar aici mi-a placut cel mai mult. Am avut aici prieteni de minune cu care m-am inteles super, de exemplu Symo, fosta admin, dar din pacate nu mai stiu nimic de ea. Si multi, multi altii. M-am bucurat sa impartasesc cu voi multe articole, Trivia, chat etc. Chiar ma bucur pentru acest site. Multe binecuvantari si impliniri la toti. Cu drag, Emy. :) Optiuni postare ®
Ilie-bandiul
-XIlie-bandiul -
Frate Nicu, Domnul sa te rasplateasca pentru truda ce ai facut-o pentru Domnul în acești ani. Este un site foarte frumos si îmi place foarte mult sa ma ocup cu muzica si să-i ajut pe tineri cu muzica. Este un site super :) :) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
În primul rând, Dumnezeu să-l binecuvinteze pe Bordanc Nicu pentru ce a făcut pe acest site minunat, aici am cunoscut multi prieteni cu care m-am înțeles bine, și acum sunt împreună cu voi, aici. Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toți cu înțelepciune! Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Da... cinci ani de bucuri si de noi prieteni!
In care m-am simtit minunat!
Domnul sa va binecuvinteze si tot ce-i mai bun sa va implineasca! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu am cont din 2011 aici si am cunoscut multi prieteni pe acest site si ma bucur pentru asta. Dumnezeu sa-i binecuvinteze cu credinta si cu înțelepciune, Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dumnezeu sa binecuvinteze toata echipa acestui site, sa binecuvinteze munca lor, este un site minunat si aici am cunoscut multi prieteni, de cand am eu cont, din 2011. Tin minte cand mi-am facut primii prieteni minunați. Dumnezeu sa ne binecuvinteze pe toti. Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Nu am prins toti cei 5 ani, doar 3, dar au fost de-ajuns sa imi dau seama ce site e crestin si care nu este. Peste tot sunt persoane minunate, dar unele au si alte infatisari. Fiecare padure are uscaciunile ei, dar rareori am intalnit persoane de pe acest site care sa nu iubeasca pe Domnul. Felicitari proprietarului pentru script, adminilor pentru administratie si userilor pentru ca fac popular acest site. Domnul sa va binecuvinteze pe toti! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dumnezeu sa binecuvinteze pe toata echipa acestui site. Optiuni postare ®
Chicu_Samuel
-Chicu_Samuel -
Imi place mult acest site, Domnul sa binecuvinteze fiecare persoana care se implica in buna desfasurare a acestui site :) Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Urmărește topicul Ceas aniversar, 5 ani | FiiLumina
meniu prim
"Din punct de vedere al aerodinamicii, bondarul nu ar trebui să poată să zboare. Dar bondarul nu știe asta și zboară în continuare.”
~ Mary Kay Ash ~