Urmărește topicul Ceas aniversar, CINCI ANI

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 18
Vizualizări: 1281
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 14
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1743-ceas-aniversar-cinci-ani]Ceas aniversar, CINCI ANI[/url]
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Salut Vizitator offline!
În data de 01-01-2016 site-ul fiilumina.ro este la ceas aniversar, împlinind vârsta de cinci ani!
Dacă ai vre-o experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre ce este vorba!
Optiuni topic
Kiwi
-Kiwi -
multe binecuvatari frate Nicu si multi ani inainte .. ma bucur sa fiu alaturi de voi aici, m-am simtit cel mai bine si drep sa va zic cunosc toate site-urile de gen dar aici mi-a placut cel mai mult. am avut aici prieteni de minune cu care m-am inteles super de ex: Symo . fosta admina dar din pacate nu mai stiu nimic de ea. si multi multi alti . m-am bucurat sa impartasesc cu voi multe articole, trivia , chat . etc. chiar ma bucur pentru acest site. multe binecuvantari si impliniri la toti. cu drag emy. :) Optiuni postare ®
Ilie-bandiul
-Ilie-bandiul -
Frate Nicu Domnul sa te Rasplateasca cu truda ce ai facuto pentru Domnul în aceste 4 ani este un site foarte frumos si îmi place foarte mult sa ma ocup cu muzica si sale ajut pe tineri cu muzica este un site super:):) Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
În primu rând Dumnezeu să-l Binecuvinteze pe Bordanc_nicu pentru ce a făcut pe acest este un site minunat aici am cunoscut multi prieteni cu care m-am înțeles bine și acum sunt în preună cu voi aici Dumnezeu sa va Binecuvinteze pe toți cu înțelepciune!! Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Da cinci ani de bucuri si de noi prieteni!
In care mam simtit minunat!

Domnu Sa Va Binecuvinteze si tot cei mai bun sa va implineasca! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu am cont din 2011 aici si am cunoscut multi prieteni pe acest site si ma bucur pentru asta,dumnezeu sai binecuvinte cu credinta si cu intelpciune,dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti. Optiuni postare ®
Elissa
-Elissa -
Domnul sa va binecuvinteze pe toți cei care ați muncit la acest sait.Este un sait minunat ,eu de aici am cunoscut frati și surori în Domnul ,pe care El n-ea dat ca și ei inpreunaa cu noi sa ne bucuram . În acest sait am găsit și muzica foarte frumoasa, predici ,pozezi de toate felurile! Eu va doresc ca în anul care l-am început Domnul sa va sprijine în lucrare sa o duceți pana la capăt și sa nu va uitați la cei ce vor sa va facă rău ! Domnul sa va binecuvinteze mai departe! Optiuni postare ®
Lidiard
-Lidiard -
Replica la: Domnul sa va binecuvinteze pe toți cei care ați muncit la acest sait.Este un sait minunat ,eu de aici am cunoscut frati și surori în Domnul ,pe care El n-ea dat ca și ei inpreunaa cu noi sa ne bucuram . În acest sait am găsit și muzica foarte frumoasa, predici ,pozezi de toate felurile! Eu va doresc ca în anul care l-am început Domnul sa va sprijine în lucrare sa o duceți pana la capăt și sa nu va uitați la cei ce vor sa va facă rău ! Domnul sa va binecuvinteze mai departe! de Elissa
.multumim Dumnezeu sa te binecuvinteze Amin Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Dumnezeu sa binecuvinteze toata echipa acestui site sa binecuvinteze munca lor,este un sait minunat si aici am cunoscut multui prieteni decand am eu cont din 2011 tin minte cand meam facut primi prieteni si minunati,dumnezeu sa ne binecuvinteze pe toti. Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Nu am prins toti cei 5 ani, doar 3, dar au fost de-ajunsi sa imi dau seama ce site e crestin si care nu este. Peste tot sunt persoane minunate, dar unele au si alte infatisari. Fiecare padure are uscaciunile ei dar rareori am intalnit persoane de pe acest site care sa nu iubeasca pe Domnul. Felicitari proprietarului pentru script, adminilor pentru administratie si userilor pentru ca fac popular acest site. Domnul sa va binecuvinteze pe toti! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Urmărește topicul Ceas aniversar, CINCI ANI | FiiLumina
meniu prim
"Adevărul n-are nevoie de apărare. Cum n-ai să învelești soarele intr-o pătură ca să-l ferești, tot așa și adevărul. Lasă-l să lumineze."
~ Richard Wurmbrand ~