Urmărește topicul Ceas aniversar, 5 ani

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1652
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1743-ceas-aniversar-5-ani]Ceas aniversar, 5 ani[/url]
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Replica la: Imi place mult acest site, Domnul sa binecuvinteze fiecare persoana care se implica in buna desfasurare a acestui site :) de Chicu_Samuel
Dumnezeu sa binecuvinteze munca celor care au lucrat pentru acest site minunat. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Cred ca am cam pierdut ceasul aniversar dar... site-ul este util si doresc muuulti ani de activitate! Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Domnul Isus sa va dea putere de munca in continuare. Sa ne auzim si sa ne vedem multi ani de acum incolo! :-) Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
La multi ani, la multi ani! Domnul să vă binecuvânteze pe toți! Optiuni postare ®
Bengioelbasaldella
-Bengioelbasaldella -
Eu sunt de putin timp pe acest site, dar ceea ce imi place este ca pot sa descarc muzica.
Fiind lider de închinare, de aici iau cantece pe care apoi le invatam cu echipa si le cantam la biserica. Domnul sa va binecuvinteze pe toti si sa va rasplateasca cu viata vesnica in Raiul Sau. Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Ceas aniversar, 5 ani >> Urmărește topicul Ceas aniversar, 5 ani | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate."
~ Winston Churchill ~