Urmărește topicul Credinta in incercare

Postează răspuns
Raspunsuri: 3
Vizualizări: 575
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 3
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1785-credinta-in-incercare]Credinta in incercare[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ti s-a intamplat vreodata ca planul sa ti se naruie, desi ai crezut ca Dumnezeu chiar asta vrea de la tine? Cum ai depasit acea perioada? Ti-a afectat increderea in Dumnezeu?
Optiuni topic
Dani91
-Dani91 -
steagMi s-a intamplat sa trec prin multe nenorociri in viata. Dar Domnul a lucrat si m-a scos biruitor mereu. Planul Sau era sa cunosc Cuvantul si Adevarul Sau. La inceput m-au descurajat încercările. Dar... dupa ce am ieșit biruitor... m-au intarit și otelit in Hristos. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Toate incercarile din viata mea m-au apropiat tot mai mult de Dumnezeu, toata slava, cinstea, respectul si inchinarea, Lui, acum si in vecii vecilor, AMIN! Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
În timpul încercării, am mai cartit înaintea Lui și îmi pare rău... dar tot Domnul a fost Acela care mi-a dat biruința și tăria de a nu-mi pierde încrederea în El. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Credinta in incercare >> Urmărește topicul Credinta in incercare | FiiLumina
meniu prim
"Spui că iubești ploaia, dar folosești umbrela când mergi prin ea. Spui că iubești soarele, dar cauți umbra când strălucește. Spui că iubești vântul, dar închizi fereastra când bate. De aceea sunt speriat când spui că mă iubești."
~ Bob Marley ~