Urmărește topicul Relatii de prietenie

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 924
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 9
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1786-relatii-de-prietenie]Relatii de prietenie[/url]
Giony87
-Giony87 -
Daca ai afla ca prietenul tau , prietena ta are o problema de sanatate , ce vei face?
Optiuni topic
Acest topic are și un chestionar
Kiwi
-Kiwi -
Tu vrei ideei ?? Nici asta nu te duce capul daca prietena sau poate deja sotie are probleme. Roagate, posteste, nu suntem copii sa nu ne dam seama ce vrei Optiuni postare ®
Symona
-Symona -
As incerca sa fac tot ce depnde de mine ca sa depaseasca acest moment. O ilustratie in acest sens este in filmul "A walk to remember". Deci, se poate! Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
I-as fi alaturi din toate puntele de vedere! L-as incuraja si pentru nimic in lume nu l-as abandona! Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
I-aș fi alături și aș încerca să o/îl fac sa uite de boală Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Ma voi ruga Domnului Isus sa o vindece. Optiuni postare ®
Mb
+Mb -
Mi-o plăcut faza cu filmul, e ca și cum dacă ești răcit stai afara in frig ca îți trece.. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Ma voi ruga lui Dumnezeu. Optiuni postare ®
Raluemy
-Raluemy -
Normal e sa te rogi pentru sa fi langa el si la rau nu doar la bine Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Aș rămâne alături de el! Cu toate că nu e atât de ușor, vreau să îi fiu alături toată viaţa. Pentru că, sinceră să fiu, și mie mi-ar plăcea să rămână alături de mine dacă mi s-ar întâmpla ceva și aș avea probleme de sănătate. Doamne ferește pe toţi! Însă nu îmi pot imagina să îl las în situaţia asta, deoarece l-aș iubi! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Relatii de prietenie | FiiLumina
meniu prim
"Lumea este plină de cactuși, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne așezăm pe ei."
~ Will Foley ~