Urmărește topicul Muzica creștină ~

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1184
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 13
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1812-muzica-crestina]Muzica creștină ~[/url]
Ilie-bandiul
-XIlie-bandiul -
Cum vă pare, vă place muzica creștină de pe site? Vreți că sa mai adaugam muzica pe site? :)
Optiuni topic
Exodus
-Exodus -
Da, sa se mai posteze cat mai multa muzica... Optiuni postare ®
Vera
-Vera -
Da, e foarte frumoasa muzica. Eu zic că ar fi mai bine sa nu mai adaugi hip hop... Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
E faina muzica de pe site, chiar sunt cateva albume pe care nu le am si intentionez sa le descarc... iar daca mai ai, pune cat de multa, ca eu ascult doar muzica crestina. Optiuni postare ®
Ilie-bandiul
-XIlie-bandiul -
Replica la: E faina muzica de pe site, chiar sunt cateva albume pe care nu le am si intentionez sa le descarc... iar daca mai ai, pune cat de multa, ca eu ascult doar muzica crestina. de Popas
Ma bucur ca îti place. Da, sigur o sa adaug multa muzica. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Da, va rog sa mai adaugați muzica pe site. Domnul sa va binecuvinteze. Optiuni postare ®
Cristinaasoltanei
-Cristinaasoltanei -
Mulțumesc pentru muzica postată. Am gasit ce aveam nevoie. Dumnezeu sa va binecuvinteze! Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Silvyu123
-Silvyu123 -
Multumesc pentru muzica postată. Avem de unde alege! Optiuni postare ®
Rares1972
-Rares1972 -
O zi binecuvantata va doresc. Caut o melodie pe care am tot auzit-o la radio Vocea Evengheliei si suna asa: o papusa lipsita de viata legata... Oare ma poate ajuta cineva cu ea? Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Muzică >> Urmărește topicul Muzica creștină ~ | FiiLumina
meniu prim
”Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.”
~ Feodor Mihailovici Dostoievski ~