Urmărește topicul Ceas aniversar, șapte ani -

Postează răspuns
Raspunsuri: 5
Vizualizări: 1303
Membrii abonați 0
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1827-ceas-aniversar-sapte-ani]Ceas aniversar, șapte ani -[/url]
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
Salut, Vizitator offline!
În data de 01-01-2018, comunitatea fiilumina.ro este la ceas aniversar, împlinind vârsta de ȘAPTE ani!
Dacă ai vreo experiență plăcută prin care ai fost ajutat(ă) de activitatea petrecută pe acest site, ne-ar face plăcere să ne spui și nouă despre ce este vorba!
Optiuni topic
Theguest
-Theguest -
Nu am vreo experiență anume... nu mă bazez pe nimic din ce înseamnă internet, in ce privește creșterea mea spirituală. Timpul pe internet, pentru cel ce cunoaște calea adevărului, consider că nu este atât de folositor decât timpul pe care îl petrece în rugăciune. Totusi, un scop bun pe care îl au site-urile creștine, cred că se îndreaptă mai mult înspre cei ce sunt la răscruci sau cei care nu cunosc calea adevărului... pentru ei poate fi de folos, dacă îi atrage în direcția bună. Domnul să vă binecuvânteze! Optiuni postare ®
Ilie-bandiul
-XIlie-bandiul -
Pentru mine, acest site a fost un site placut si imi este drag si acuma
Domnul sa te binecuvinteze, Nicule. Faci un lucru bun pentru noi... Fii rasplatit cu tot ce se merita :) Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Vreau să va multumesc din suflet pentru acest site minunat Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Domnul Isus să vă binecuvinteze pentru acest site minunat. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Ma simt bine in preajma a catorva oameni de treaba. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Ceas aniversar, șapte ani - >> Urmărește topicul Ceas aniversar, șapte ani - | FiiLumina
meniu prim
"Nu disprețui lucrurile mici; o lumânare poate face oricând ceea ce nu poate face soarele niciodată: să lumineze în întuneric."
~ Octavian Paler ~