Urmărește topicul Televizorul

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 32
Vizualizări: 1819
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 30
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/25-televizorul]Televizorul[/url]
Alidia
-Alidia -
E ceva normal ca cei care sunt credinciosi le este interzis televizorul, nu esti crestin daca te uiti la aceasata "unelta a diavolului". Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Terminatio cu Televizorul Fratilor ca daka nar fi Televiziune in tara asta nici nar fi stiut nimeni ce se in tapla in tara tot va vad k televizorul este paca nui nici un pacat sa stiti daca nar fi televiziune voi astia care ziceti ca este pacat voi nici nu stiti ce se in tampla in Europa asa mai taceti din gura ca televiziorul nu este nici un pacat ca la televizor afli toate stirile din tara Eu ma uit la stirile ProTV sa stiti?asta este parerea mea tv nui pacat cum ziceti voi!!!! Optiuni postare ®
Paulfranciuc
-Paulfranciuc -
Ci crezi ca eu am televizor Optiuni postare ®
Dani933
-Dani933 -
is perfect de acord cu marya. Cine inca nu a scos televizorul din casa lui , aici pe pamant va ramane cu proTv, la un chin vesnic. Miar place sa vad acel filmulet care l-a vazut stefan, primul martir , cand a vazut cerurile deschise si toata ostirea cerului? pt cei care au televizor: va plac mai mult stirile pro tv si alte canale decat sa vedeti cerul deschis cum l-au vazut martirii ? Alegerea e a voastra. Dl sa va dea lumina Optiuni postare ®
Ica_niculai
-Ica_niculai -
dragi mei nu va inselati singuri televizorul e pacat....la multi le-a luat dorul de adunare,la adunare merg numa duminica dar la televizor in fiecare zi Optiuni postare ®
Ica_niculai
-Ica_niculai -
orice informatie daca suntem oameni pocaiti ne anunta dumnezeu inainte de a fi....prin harul domnului am vrei 7 ani de cabd nu mai mai uitat la tv dar sincer ma simt foarte bine Optiuni postare ®
Nistor_elisei
-Nistor_elisei -
da este pacat tv Optiuni postare ®
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Da este rau sa aiba televizor un crestin al Domnului. Optiuni postare ®
Aalleexx
-Aalleexx -
da deoarece ne piedem timpul in fata televizorului in loc sa cercetam EVANGHELIA Optiuni postare ®
Florin
-Florin -
Pai internetul e mai rau ca televizorul Optiuni postare ®
|
Pagina 2 din 4
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Televizorul >> Urmărește topicul Televizorul | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Binecuvântați sunt cei care nu se așteaptă la nimic, căci nu vor fi niciodată dezamăgiți."
~ Jonathan Swift / Benjamin Franklin ~