Urmărește topicul Prieten necunoscut

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 10
Vizualizări: 1660
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/335-prieten-necunoscut]Prieten necunoscut[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
E bine sa ai prieteni (iubiti) pe care nu i-ai vazut niciodata?Argumentati de ce nu-i bine.
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Aparentele înșela cel mai tare. Pana nu vezi fata in fata, nu ai ce te baga in asa ceva. Optiuni postare ®
Danielemanuel
-Danielemanuel -
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Nu e bine pentru ca rar este sinceritate, adica sunt unii care se dau drepti altii si de asta nu-i bine sa ai prieteni pe care nici macar nu i-ai vazut o data. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Nu e chiar asa bine, ca nu-i cunoști intențiile. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Cum sa ai iubiti pe care nu i-ai vazut/ cunoscut? Asta e tare frate... Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
E aiurea sa iubesti pe cineva pe care nu l-ai văzut. Probabil esti imatur de faci asa ceva. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Nu-i bine. Optiuni postare ®
Denisa_pirvan
-Denisa_pirvan -
Eu nu m-am vazut fata in fata cu persoana care stiam dinainte ca imi va fi prieten, si nu m-am înșelat, atunci cand m-am vazut fata in fata a fost totul prevazut, dupa cum ma asteptam! Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
steagPe Isus nu L-am văzut cu ochii de carne, și totuși mi-e prieten... Dar om pământean, fără sa-l vezi, nu-l poți numi prieten sau iubit... Ci doar cunoștință virtuală. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Prieten necunoscut >> Urmărește topicul Prieten necunoscut | FiiLumina
meniu prim
"Când ți-e dor de cineva, să nu închizi ochii. O să-ți fie și mai dor.”
~ Tudor Muşatescu ~