Urmărește topicul Rugaciuni pentru Romania

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1540
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/339-rugaciuni-pentru-romania]Rugaciuni pentru Romania[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Haideti sa ne unim cu totii in rugaciune pentru Romania, poate se va trezi, si va vedea cine este Dumnezeul adevarat...si nu numai
Optiuni topic
Silvian
-Silvian -
Daca e pentru Romania, particip :) Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Este un lucru foarte important, sa ne rugam pentru tara noastra, pentru dregatori, pentru cei ce conduc Romania asa cum vedem ca o conduc, sa ne rugam, sa postim pentru binele nostru și pentru a ne fi rugaciunile ascultate! Ai mila Tu, Doamne, de poporul nostru romanesc și trezeste-l la adevărata pocainta acum, in al 12-lea ceas! Amin. Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Eu ma rog pentru România. Optiuni postare ®
Danieln
-Danieln -
Andrey4
-Andrey4 -
Nu numai pentru România trebuie sa ne rugam ci pentru tot pământul! Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Dani91
-Dani91 -
Particip cu drag. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Și eu ma rog pentru țara mea, Domnul Isus sa o păzească și sa trezească pe cei care nu cunosc pe Domnul. Optiuni postare ®
Picasso
-Picasso -
Cu drag particip. Doamne, ocroteste Romania si pe toti cei plecati din tara. Amin. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Rugaciuni pentru Romania | FiiLumina
meniu prim
"Spui că iubești ploaia, dar folosești umbrela când mergi prin ea. Spui că iubești soarele, dar cauți umbra când strălucește. Spui că iubești vântul, dar închizi fereastra când bate. De aceea sunt speriat când spui că mă iubești."
~ Bob Marley ~