Urmărește topicul Sugestia ta ~

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 18
Vizualizări: 2206
Membrii abonați 6
Membrii respondenti: 11
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/41-sugestia-ta]Sugestia ta ~[/url]
Asobetu
-Asobetu -
Nu știu daca se poate, dar nu e mai bine cand trimitim un dar la cineva sa nu vada toti ce am trimis? Optiuni postare ®
Bordanc_nicu
-Bordanc_nicu -
În acest topic nu cereți fișiere pentru descărcări. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
O modalitate sa poti descarca cate un album de muzica... pe langa modalitatea de a descarca si cate o piesa. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Sa poti posta si doar o melodie, nu doar un album întreg. Eu sunt mai nou si poate nu stiu toate regulile. Mulțumesc. Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
As schimba un pic modul de notificari. Optiuni postare ®
Dany__
-Dany__ -
Ar fi decent ca atunci cand se raportează ceva, membrul care raportează sa poate avea opțiunea sa scrie un mesaj echipei despre acea raportare. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Muzica noua Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
V-aş sugera să nu mai validaţi poze în care să nu apară persoana respectivă, pentru că mulţi mai au puţin şi pun toată casa pe site. Serios? Nu mă interesează iubitul şi iubita nu ştiu cui... Dacă vor să aibe poze pe site, să îşi facă şi ei cont! Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Radiouri creștine cât mai multe Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Administrare >> Topic Sugestia ta ~ >> Urmărește topicul Sugestia ta ~ | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
”Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.”
~ Feodor Mihailovici Dostoievski ~