Urmărește topicul Hip - Hop

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 17
Vizualizări: 885
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 10
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/507-hip-hop]Hip - Hop[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Crede-ti ca e pacat sa se cante hip-hap cu versuri crestine?
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Da e pacat:p Optiuni postare ®
Emil
-Emil -
da e pacat! Mare pacat! Optiuni postare ®
Exodus
-Exodus -
Lăudaţi -L cu sunet de trîmbiţă, lăudaţi -L cu alăuta şi arfa!.Lăudaţi -L cu timpane şi cu jocuri, lăudaţi -L, cîntînd cu instrumente cu coarde şi cu cavalul.Lăudaţi -L cu chimvale sunătoare, lăudaţi -L cu chimvale zîngănitoare!Tot ce are suflare, să laude pe Domnul! Lăudaţi pe Domnul ᅠ Optiuni postare ®
Exodus
-Exodus -
de unde stiti voi ca e pacat? da muzica p o p u l a r a sau eu stiu ce stil de muzica nu e pacat? Orice stil de muzica ce il lauda pe Tata nu e pacat...dami dovezi ca e pacat...ca eu tiam dat ca nu e pacat (Ps 150) Optiuni postare ®
Exodus
-Exodus -
de ce afirmati ca e pacat? Optiuni postare ®
Emil
-Emil -
in primul rand! e bataie de joc la adresa lui Dumnezeu! ar trebuii sa cante din inima Domnului nu in diferite forme! Optiuni postare ®
Emil
-Emil -
bravo Levi! Ai zis foarte bine! Optiuni postare ®
Silvian
-Silvian -
Nu sunt nici pro nici contra... si totusi multe din ele, aproape toate exprima realitatea in care traim. Exact cum s-a mai spus mai sus, ei cu mesajul transmis ajung pe strada... de ce un pastor nu se duce sa vorbeasca cu o prostituata, un vagabont, un betiv etc... Isi strica reputatia si isi sifoneaza hainele ??? Optiuni postare ®
Emil
-Emil -
Cititi ce a scris Levi! Nu judeca nimeni! dar veti vedea ca nu e de joaca cu pocainta! Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Muzică >> Urmărește topicul Hip - Hop | FiiLumina
meniu prim
"Cel mai frumos lucru pe care putem sa-l experimentăm este misterul."
~ Albert Einstein ~