Urmărește topicul Sa te casatoresti din interes!

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 13
Vizualizări: 1469
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 11
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/682-sa-te-casatoresti-din-interes]Sa te casatoresti din interes![/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
E bine? Astept parerile voastre !
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Eu m-as casatori sa-mi intemez o familie, nu pentru interes sau pentru bani, eu vreau sa am o sotie sa tina mult la mine,sa ma asculte si sa ma iubeasca !!!! Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Mimii casatoria nu-i o amagire cum spui tu?de acea va lasa omul pe tatal sau si pe mama sa si se va alipi de sotia lui si acesti se vor numi un singur trup te intreb mimii unde scrie in biblie?? Optiuni postare ®
Silvyu123
+Silvyu123 -
De cele mai multe ori, pe langa ca este un pacat, casatoria din interes este un esec inevitabil! Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Nu e frumoss.... Optiuni postare ®
Adela
-Adela -
Damaris_iacob
-Damaris_iacob -
Normal ca nu e bine. Optiuni postare ®
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
nu este bine sa te casatoresti din intres ca se poate ajunge la dezbinare. Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
Nu e bine sa te căsătorești doar pentru bani și interes.. Banii nu aduc fericirea niciodată, și dacă nu exista înțelegere și iubire nu o sa reziste acea căsătorie Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Urmărește topicul Sa te casatoresti din interes! | FiiLumina
meniu prim
"Numără-ți faptele bune în fiecare dimineață și umple-ți mintea cu gânduri pozitive. Acesta este secretul pentru a fi fericit și inspirat pe tot parcursul zilei"
~ Voile Corine ~