Urmărește topicul Fratii de la Toflea

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 18
Vizualizări: 1543
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 14
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/70-fratii-de-la-toflea]Fratii de la Toflea[/url]
Dani91
-Dani91 -
Canta foarte frumos. Optiuni postare ®
Danielemanuel
-Danielemanuel -
Nu, nu... am trăit între ei. Nu pot să spun ce fac în ascuns. Versuri creștine compuse în baruri. Ei au voce frumoasa, dar își bat joc de darul pe care îl au si de frumoasele cuvinte la adresa Mântuitorului. In bisericile din Occident cântă la un program pe 3-4 mii de euro. Un tânăr lucrează cinstit între două si trei sau chiar 4 luni să pună banii ăștia de-o parte.
Plătesc cotizația la biserică să se îmbogățească altii. Si eu lucrez cinstit. În România iau la zi intre 100-150 lei, iar afară câștig între 40 euro si 100.... Câștiga cam cat câștigăm noi, tinerii, intr-un an afară. Altii îi fac in două săptămâni... pe afaceri cu muzica. Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Da, sunt buni. Optiuni postare ®
Adrryana
-Adrryana -
Foarte mult Imi place, cui nu-i place, sa nu asculte! Optiuni postare ®
Florentyna
-Florentyna -
Muzica lor cerceteaza inimile oamenilor Optiuni postare ®
Buble-estera
-Buble-estera -
Nu îmi place. Optiuni postare ®
Nyky
-Nyky -
Marius_83
-Marius_83 -
Alina90
-Alina90 -
Replica la: Domnul, nu priveste la fata oamenilor, El priveste la inima lor si ne iubeste pe toti la fel! La urmă, rasplata nu va fi insa la fel, El ne va rasplati pe fiecare dupa felul cum am administrat fiecare talantii sau talantul incredintat! de Silvyu123
Așa este... E treaba lor cu Dumnezeu dacă nu își trăiesc viața după Cuvânt... Dar au voce Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Muzică >> Topic Fratii de la Toflea >> Urmărește topicul Fratii de la Toflea | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Prețul măreției este responsabilitatea."
~ Sir Winston Churchill ~