Urmărește topicul Scoala

Postează răspuns
Prima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 1497
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 13
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/740-scoala]Scoala[/url]
Buble-estera
-Buble-estera -
steagCred că școala contează foarte mult (deși, între noi fie vorba, mulţi nu pun preţ pe ea), și consider chiar că poţi să îţi alegi o meserie decentă. Educaţia este punctul forte al unei ţări... Fără ea, se duce totul de râpă! Optiuni postare ®
Edda
-Edda -
Dacă vrei să devii ceva in viitor, e importantă... normal... dar dacă faci liceul, de exemplu, și după aia, cum ieși, te și căsătorești... eu zic că nu prea a ajutat atâta drum, atâta carte (educația și descurcatul in viață se poate liniștit și fără liceu și așa mai departe). Optiuni postare ®
Alina90
-Alina90 -
Eu cred ca e important, cu școala (dar nu făcută de fațada), te descurci, cred eu, în orice împrejurare. Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Ai dreptate edda.e bun.dar dak te casatoresti.ai copii trebuie sa stai cu copii.scoala(diploma)o tineti ca si mine intr.un dosar la pastrare Optiuni postare ®
Hadasa90
-Hadasa90 -
Scoala vietii e buna Optiuni postare ®

Pagina 2 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Scoala >> Urmărește topicul Scoala | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Atitudinea pozitivă poate să nu îți rezolve toate problemele , dar va deranja destul de mulți oameni pentru a merita efortul."
~ Herm Albright ~