Urmărește topicul Regrete

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1535
Membrii abonați 1
Membrii respondenti: 6
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/741-regrete]Regrete[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Ati regretat ca nu v-ati ascultat parintii si ati facut ce ati vrut, chiar daca ati greșit? Daca ati putea intoarce timpul, ati schimba decizia luata atunci?
Optiuni topic
Danielemanuel
-Danielemanuel -
Silvyu123
-Silvyu123 -
steagRegretele sunt necesare, dar numai insotita de o pocainta asemanatoare cu a lui Petru devin valabile! Doamne ai mila de noi, amin! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Intr-adevar, toate regretele noastre, insotite de o pocainta dupa voia lui Dumnezeu, aduc adevarata mantuire, pentru care nimeni nu va regreta niciodata, daca o tine pana la capatul vietii! Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Da... adevarul e ca parintii ne vor intotdeauna binele, dar noi alegem sa dam cu capul! Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Da, as schimba. Optiuni postare ®
Veronicaee
-Veronicaee -
Exita regrete, dar mergem înainte. Optiuni postare ®
Mayya
-Mayya -
Dacă ar fi posibil sa dam timpul înapoi, cred ca mulți dintre noi am vrea sa acționăm diferit în problemele cu care ne-am confruntat... Avem regrete, dar pocăința din inima aduce mântuirea. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Regrete >> Urmărește topicul Regrete | FiiLumina
meniu prim
"Există persoane care ne vorbesc și pe care nici măcar nu le ascultăm, persoane care ne rănesc și nici măcar nu lasă cicatrice, dar există persoane care pur și simplu apar în viața noastră și ne marchează pentru totdeauna."
~ Cecília Meireles ~