Urmărește topicul Raspuns la rugaciune

Postează răspuns
Raspunsuri: 9
Vizualizări: 1392
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 8
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/811-raspuns-la-rugaciune]Raspuns la rugaciune[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Cand ai primit ultima oara raspuns la rugaciune? Te mai asculta Domnul?
Optiuni topic
Silvyu123
-Silvyu123 -
Ca niște adevărați copii ai lui Dumnezeu, trebuie sa fim constienti ca sunt rugaciuni ascultate imediat, pentru unele rugaciuni trebuie sa mai asteptam si sunt si unele care nu sunt ascultate niciodată! (in special cele ce nu sunt dupa voia Domnului!) Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
Eu ma rag in fiecare seara la miezul noptii de cateva luni bune... dar inca Domnul nu mi-a răspuns, da mai aștept :) Ceea ce vreau sa va zic... nu e destul numai rugăciune... trebuie si post si ascultare si mai multe ca Domnul sa ne asculte :) Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Da, slavit sa fie numele Domnului. Optiuni postare ®
Danieln
-Danieln -
Da, Domnul ne asculta. Optiuni postare ®
Costa
-Costa -
Da, asculta Dumnezeu rugaciunile cand vii cu sinceritate. Ma intorceam din cursa si doream mult sa ajung acasa in weekend pentru ca duminica era Cina la biserica si voiam sa iau si eu Cina. Totul depindea de feribotul cu care trebuia sa trec Dunărea. Daca il pierdeam, pierdeam tot. M-am rugat si am zis: "Doamne Dumnezeul meu, Te rog fa sa mai zaboveasca feribotul sa-l prind si eu." Si m-a ascultat. 18 minute a stat la mal pana am urcat si eu, la ultima mașina dupa mine s-a ridicat poarta. Slavit sa fie Domnul! Optiuni postare ®
Marius_83
-Marius_83 -
Da absolut Optiuni postare ®
Adah
-Adah -
Mai asteapta Domnul sa il ascultam si noi si sa facem voia Lui Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Am primit raspuns la rugaciune. Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Am primit raspuns la toate rugaciunile dupa voia Domnului, pana in prezent... slavit sa fie Tatal, Fiul și Duhul Sfant, AMIN! Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Raspuns la rugaciune >> Urmărește topicul Raspuns la rugaciune | FiiLumina
meniu prim
"Doar două lucruri sunt infinite: Universul și prostia umană, și nu sunt sigur în legatură cu Universul."
~ Albert Einstein ~