Urmărește topicul Cel mai bun prieten!

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 25
Vizualizări: 1009
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 15
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/861-cel-mai-bun-prieten]Cel mai bun prieten![/url]
Emil
-Emil -
poti scrie aici numele celui mai bun prieten al tau?
Optiuni topic
Ianos
-Ianos -
bunul DUMNEZEU Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Un prieten adevarat este numai unul singur, Domnul Isus,dar trebuie sa facem voia Lui, sa ascultam de El, altfel batem campii degeaba si ne autoïnselam singuri... Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
prietenul caruia ii pot spune tot ,care ma intelege tot timpul si ma iubeste mult e Isus si vreau mereu sa L am in viata mea Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Intr-adevar, cel mai bun si mai de nadejde prieten este Domnul Isus, insa avem nevoie de prieteni si din mijlocul nostru... Sa nu uitam de adevarata prietenie dintre David si Ionatan,etc... Cu aj Domnului trebuie sa avem prieteni, dar dupa parerea mea este cel mai indicat sa-i cerem tot de la Domnul, chiar cu post si rugaciune, sa nu riscam atunci cand i-i alegem! Doamne lumineaza-ne Tu, amin! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Isuse-al meu Prieten drag, din zorii tineretii, cu Tine eu calatoresc, pan'la sfarsitul vietii! Optiuni postare ®
Claudia
-Claudia -
isus...prieten adevarat,,, Optiuni postare ®
Claudiu43
-Claudiu43 -
Isus e m-ai presus decat un prieten e un frate m-ai mare care te si cearta daca e nevoie cel m-ai bun prieten e cel care ati arata adevarul si cand gresesti te ajuta la greu si nu fuge la necaz Optiuni postare ®
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Domnul Isus este prietenul meu adevarat. Optiuni postare ®
Aatika
-Aatika -
Isus este prietenul adevarat, El nu te inseala, nu iti este prieten pentru ca ai bani sau bunuri materiale. Pur si simplu te iubeste neconditionat! :) Optiuni postare ®

Pagina 1 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Cel mai bun prieten! | FiiLumina
meniu prim
"Le sunt recunoscător tuturor celor care m-au refuzat în viață. Datorită lor am reușit pe cont propriu."
~ Albert Einstein ~