Urmărește topicul Citeste Biblia intr-un An

Postează răspuns
Raspunsuri: 7
Vizualizări: 1431
Membrii abonați 4
Membrii respondenti: 5
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/986-citeste-biblia-intr-un-an]Citeste Biblia intr-un An[/url]
Silvian
-Silvian -
Cine doreste sa primeasca acest curs prin corespondenta pot sa scrie la urmatoarea adresa: Fundatia '' Betel '' Nr. 117 Loc. Caras-Severin, Cod: 327295. Telefon: 0761 128 698 sau la adresa de e-mail: ladodev@gmail.com Este o asociatie fff buna si un curs fff bun. Eu colaborez cu ei de cativa ani buni :)
Optiuni topic
Silvian
-Silvian -
Pentru cei care doriti, puteti sa urmariti programa si online la adresa: http://totalschimbat.ro/resurse/citeste-biblia-intr-un-an/ Optiuni postare ®
Lidiard
-Lidiard -
Domnul spune ca noi ratacim findca nu cercetam scripturile degeaba o cititi daca nu o cercetati ,Dumnezeu sa va ajute Amin!! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Este f important lucru ptr un adevarat crestin, glorie Tie Doamne, ajuta-ne Tu! amin. Optiuni postare ®
Silvian
-Silvian -
Adresa de la care eu primesc odata la doua luni corespondenta este: Fundatia "Betel", Nr. 117, Loc. Paltinis, jud. Caras-Severin, cod: 327295. Tel: 0761 128 698 sau e-mail: ladodev@gmail.com Trimite-ti scrisoare la aceasta adresa, ori sunati, ori scrieti un e-mail. Din trei variante alegeti. Daca nu, puteti sa urmariti varianta web aici Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Ms mult Silvian, GBU! Optiuni postare ®
MirelTimisag
-MirelTimisag -
Da si eu as vria Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Culte >> Urmărește topicul Citeste Biblia intr-un An | FiiLumina
meniu prim
"Când ți-e dor de cineva, să nu închizi ochii. O să-ți fie și mai dor.”
~ Tudor Muşatescu ~