Urmărește topicul Reguli Forum - Topicuri

Postează răspuns
Raspunsuri: 4
Vizualizări: 1643
Membrii abonați 2
Membrii respondenti: 4
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/989-reguli-forum-topicuri]Reguli Forum - Topicuri[/url]
Silvian
-Silvian -
Salut! Am considerat ca este bine sa fac un topic special pentru regulile de postare, si de creeare a topicurilor. In primul rand am pretentia ca atunci cand se creeaza un topic nou intr-o anumita categorie, sa va uitati daca intrebarea care o puneti sa nu mai fie inca odata in aceea categorie. Numele topicului nu trebuie sa depaseasca 3 cuvinte, si totdeauna veti creea un topic, prima litera cu litera mare... De asemenea cei ce puneti intrebarea vreau sa fie intrebare cu bun simt si fara limbaj de chat, si de asemenea, prima litera cu litera mare... Cei care creeati topicuri sau dati raspunsuri aiurea la intrebari, doar de a va creste in top numarul de postari, veti fi penalizati... Va multumesc pentru intelegere, si sper sa fiu ascultat
Optiuni topic
Ion_Marcel
-Ion_Marcel -
Frumos regulament, Silvian. Bine ai facut. Domnul sa te binecuvinteze. Optiuni postare ®
Silvian
-Silvian -
Da, Manuel. Cu toate ca am facut regulamentul cand am reparat forumul, poate si tu l-ai citit, dar de respectatz nu l-ai respectat :) Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
Este un regulament foarte frumos, frate Silvian. Domnul sa te binecuvinteze. Dar trebuie si aplicat! Optiuni postare ®
Dani91
-Dani91 -
Un regulament bun. Optiuni postare ®
Pagina 1 din 1
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Reguli Forum - Topicuri | FiiLumina
meniu prim
“Nu înceta niciodată să zâmbești, nici chiar atunci când ești trist, pentru că nu se știe cine se poate îndrăgosti de zâmbetul tău.”
~ Gabriel José García Márquez ~