Raspunde la postarea 35109

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "când" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Odată, nu găseam unde sunt alarmele în telefon, și am zis să instalez una de pe Magazin Play, și văd una interesată, cică "alarmă inteligentă". No, mă gândesc că cine știe ce minunăţie o fi. A doua zi, surpriză... Îmi sună alarma, mă trezesc frumușel, și dau să o opresc, ca tot omu'... Da de unde! Trebuia să calculez nu știu ce ca să o opresc. Nu mai reţin exact ce calcul aveam de făcut, dar știu că avem de calculat 16 x ceva+ un număr. Păi la ora aia (era cam 5 dimineața), bubuiam de somn :)) Sora mea, adormită și ea: "Tu, stinge alarma aia odată!" Eu tot îi spuneam să aștepte un pic, și priveam spre tavan, tot calculând în minte. Soră-mea se uita la mine ca la felul 4, se tot mira de ce nu sting odată alarma aia... Deci, vă zic, să nu vă puneți niciodată "alarme inteligente", mai ales la 5 dimineața :)) Dacă nu vreţi să sculaţi tot orașu' :))
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Altele >> Topic Întâmplări amuzante >> Raspunde la postarea 35109 | FiiLumina
meniu prim
"Mai bine să fie bine decât să fie rău."
~ Logica lu Gâgă ~