Raspunde la postarea 36195

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "când" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: Când aveam vreo 6 ani și ceva, aproape 7, eram spre finalul grădiniței, și în primăvara aceea ne-am mutat la casă. Până atunci am stat la bloc. Eu mai aveam câteva luni de grădiniță, și în prima zi de grădiniță după ce ne-am mutat la casă (ne-am mutat într-o sâmbătă), aeriană cum eram, am uitat că ne-am mutat la casă. :)) Ca o fetiță inteligentă ce eram, veneam singură acasă de la grădi, și ce să vezi, am mers la bloc. Am sunat, am tot sunat la interfon... da de unde să răspundă careva. Mă miram eu, că așa ceva, nu pățisem. Mereu era cineva acasă. Când deodată, se făcu lumină... "Aaa, noi ne-am mutat!", gândi mogâldeața cu moț în frunte. Pe de altă parte, mami se îngrijora și ea, de ce nu mai ajung odată, că și noua locuință era tare aproape de grădiniță. :)) Când am ajuns, în sfârșit, cu sufletul la gură, îi zic: "Mami, am uitat că ne-am mutat de la bloc." :))
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Altele >> Topic Întâmplări amuzante >> Raspunde la postarea 36195 | FiiLumina
meniu prim
"Lumea este plină de cactuși, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne așezăm pe ei."
~ Will Foley ~