Raspunde la postarea 33912

Este interzisa folosirea cuvintelor limbaj chat (exemplu: "k" în loc de "ca", "knd" în loc de "când" etc.)
Sunt interzise postările cu abatere de la subiectul topicului, ca de altfel și postări scurte fără dezvoltare de subiect.
Daca vei incalca aceste reguli, vei primi ban pe forum!
Daca răspunsul pe care îl dai nu are legatura cu aceasta postare, poți primi ban pe forum!
Text postare: În una din declarațiile sale, Mahomed, adresându-se ucenicilor săi, spune: „- Eu nu știu ce va fi după moarte, eu nu știu unde voi merge, eu nu știu nici unde merg ceilalți, nu știu nici unde veți merge voi.” Spre deosebire de Isus, Cel care detaliaza amănunțit Împărăția Cerurilor, spunand: „- Voi merge la Tatăl, ca să vă pregătesc un loc vouă.” Intrebarea ar fi: unde merg cei care urmează învățăturile unui profet care nu știe el însuși încotro se îndreaptă?!
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Forum >> Alte Evanghelii >> Topic Coranul >> Raspunde la postarea 33912 | FiiLumina
meniu prim
"Atitudinea pozitivă poate să nu îți rezolve toate problemele , dar va deranja destul de mulți oameni pentru a merita efortul."
~ Herm Albright ~