Elena_mari_20

Profil membru Elena_mari_20

Detalii membru Elena_mari_20 | statistici membru Elena_mari_20
-Deconectată de 38 de săptămâni, 6 zile, 19 ore, 27 de minute și 41 de secunde
Identitate: 490
Locatie: Neamț | Bicaz
Fată, 25 ani
Nivel: 5
Reputație: .
Înregistrată:
Prieteni 12
Lei: 63
Euro: 0
Puncte trivia: 0
Puncte Spune Cartea: 0
Puncte Anagrame: 0
Vizite profil: 1,039
Profil vizitat ultima data de: +Vizitator offline
Vizitatori profil
Comentarii profil nu are
Carte de identitate Elena_mari_20
Trimite cerere prietenie la Elena_mari_20
Blochează membru Elena_mari_20
Transfera-i lei
Transfera-i euro
Transfera-i puncte joc
Nu poți să comunici cu Elena_mari_20, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Conectați >> Profil membru Elena_mari_20 | FiiLumina
meniu prim
"Lumea este plină de cactuși, dar asta nu înseamnă că trebuie să ne așezăm pe ei."
~ Will Foley ~