Topic Poze baieti si fete

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 32
Vizualizări: 1820
Membrii abonați 11
Membrii respondenti: 18
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1225-poze-baieti-si-fete]Poze baieti si fete[/url]
Cont_sters
-.Cont_sters -
Astept pareri sa vad daca aprobati pozele userilor care isi pun poze necuvincioase si vreau sa vad daca sunteti de acord sau nu sunteti de acord.
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Eu ca membru a echipei spuna asa ca is unele poze exagerate !! Si in special la baieti si fetele nu is lasate la oparte Is pun fel de fel de poze si de nu le validezi se iau de tine si zic (ce poza nui decenta ) sau diferite exprimati ale lor !! Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Spuneti de ce nu sunteti deacort.....si nu ziceti un simplu nu sau da:-w..... Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
nu sunt, dar pocainta nu sta in fusta sau batic ci in inima ,ca poti sa ai astea dar daca inima ta e rea nu ti folosesc la nimic... e bine sa te porti cunvincios si sa fi placut Domnului ca sa nu fi o peatra de poticnire pentru alti Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
pai unele fete poarta fusta si baticul doar de ochii lumii ,am vazut cazuri din astea Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
da bine ,oricum dai e fatarnicie,dar e treaba lor Optiuni postare ®
Claudiu_gurau94
-±Claudiu_gurau94 -
Fiekare fake ke vrea ku viatza lor, Dumnezeu vede tot ke fakem, d aceea El sa ne de'a putere sa ne apropiem kat mai mult d El...amin! Optiuni postare ®
Claudiu_gurau94
-±Claudiu_gurau94 -
.lasa'ti voi fetele in pake, vedeti'va d viatza voastra, poate nki voi nu sunteti mai buni ka ele:) Optiuni postare ®
Ala
-Ala -
pai imi vad de treaba mea silviu ,nu am nimica cu celelalte fete e problema lor cum se imbraca... Optiuni postare ®
Claudiu_gurau94
-±Claudiu_gurau94 -
Asa ti se pare tie Optiuni postare ®

Pagina 1 din 4
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Poze baieti si fete | FiiLumina
meniu prim
"Dacă toți copiii ar ajunge ce doresc părinții lor, lumea ar fi plină de genii care nu muncesc.”
~ A. Poincelot ~