Urmărește topicul Poze baieti si fete

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 25
Vizualizări: 2204
Membrii abonați 7
Membrii respondenti: 14
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1225-poze-baieti-si-fete]Poze baieti si fete[/url]
Silviu_18
-Silviu_18 -
Treaba lor......nu? Optiuni postare ®
Jacobtol
-Jacobtol -
daca trecem cu vedere o sa se ajunga sa nu mai fie nimic pacat. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
dar noi nu judecam oamenii, cuvantul ne da voie sa judecam pacatul, prin urmare cei/cele care se poarta necuviincios sarvarsesc un pacat si mai ales fetele care isi fac poze in care vor sa-si arate exeriorul atractiv sunt si fete din cultul nostru fara numar. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
daca e site crestin admini de ce le validati poze indecente? si voi raspunde.ti pt asta Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
adica simona stai un pic de ce trebuie sa puna poza pt a da exemplu. eu vad un exemplu mai mare findca nu au poze nu crezi?? Optiuni postare ®
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Eu atat pot zice eu ...am incercat sa nu fie tot felu de poze si sa sarit la gatu adminilor si pentru ce ... ca se vrea tot felu de poze si etc.... nui de zis nic aici ... decat voi sa va ganditi bine ca daca noi nu aratam exemple pentru alti deaqgeaba vorbim... atat ...numai ziceti ca nu stiu ce ... ca iediat daca nu se valideaza ceva voi gata sariti pe admini voi ati vr sa puneti si poze de tot felu sa nu folosesc alte cuvinte.... da asa ca nu mai judecati atat dati exemplu voi si apoi vorbiti....Multumesc Optiuni postare ®
Traian_r
-Traian_r -
Eu să fiu că echipa aş sterge pozele necuviincioase Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
de ce nu cititi cele trei conditii at cand va pune-ti poze??? ?? eu validez doar poze personale... si putin modificate..... de multe ori am fost injurat si tot felul de furii aruncate asupra mea ca nu le valide pozele sau daca le sterg... dece nu vreti sa va pocaiti??? Optiuni postare ®
Symona
-Symona -
Apropo de aceasta tema, nu ar fi mai bine sa nu mai puneti poze? Mie nu mi se pare crestinesc un site in care se dau like-uri la poze. De fapt, mai mult de jumatate din activitatea unora se masoara prin like-uri la poze. Seamana a facebook mai mult. Eu cred ca atentia nu trebuie sa cada pe noi, ci pe adevarata Lumina. Optiuni postare ®
Picasso
-Picasso -
Nu neaparat poze cu persoana a carui cont deține..de exp am vrut sa pun poza cu pictura de a mea..fara sa fiu eu in poza si nu au fost validate :) Optiuni postare ®
|
Pagina 2 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Topic Poze baieti si fete >> Urmărește topicul Poze baieti si fete | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
”Vremurile noastre sunt vremea mediocrității, a lipsei de sentimente, a pasiunii pentru incultură, a lenei, a incapacității de a te apuca de treabă și a dorinței de a avea totul de-a gata.”
~ Feodor Mihailovici Dostoievski ~