Urmărește topicul Cat de lunga sa fie fusta?

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 14
Vizualizări: 2001
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 11
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/1387-cat-de-lunga-sa-fie-fusta]Cat de lunga sa fie fusta?[/url]
Silviu_18
-Silviu_18 -
Multe contraziceri si pareri pro si contra s-au axat pe acest subiect, voi ce parere aveti?
Optiuni topic
Silviu_18
-Silviu_18 -
Fusta pana in pamant si gata :) Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Un exemplu pentru toate fetele este fata de mai sus care este ortodoxa si poarta fusta in limita bunului simt... Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Fusta nu trebuie sa fie purtata in asa fel incat sa devii o ispita pentru barbatii din jur, asta conteaza! Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Aceste intrebari nici nu-si au rostul, pentru o fata, sau o femeie, nascuta din nou... Optiuni postare ®
Elizabeth
-Elizabeth -
Peste genunchi. Asa nu se potincneste nimeni, eu asa port si n-am avut discuții. Optiuni postare ®
Ionatan
-Ionatan -
Fusta nu trebuie sa ispiteasca pe nimeni. Ca aia e așa, ca ala e nustiu cum. Nu, dom'le, fusta tre' sa fie mai lunga. Optiuni postare ®
Lidiard
-Lidiard -
Cata intelepciune este, atat de lunga e si fusta. Optiuni postare ®
Popas
-Popas -
Cred ca o fusta decenta e pana la genunchi, nu mai sus, sa nu atragi privirea fratilor si invidia surorilor... sau daca vrei, poart-o pana la glezne. Optiuni postare ®
Dorin_z
-Dorin_z -
Cu fusta pe care o porți, e bine să nu fii o pricină de poticnire pentru cei din jurul tău. Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Viata >> Urmărește topicul Cat de lunga sa fie fusta? | FiiLumina
meniu prim
"Cel ce minte astăzi pentru tine, mâine va minți contra ta."
~ Richard Wurmbrand ~