Urmărește topicul Mersul la mare

Postează răspuns
Prima paginaUltima paginaRaspunsuri: 25
Vizualizări: 1847
Membrii abonați 5
Membrii respondenti: 17
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/156-mersul-la-mare]Mersul la mare[/url]
Asobetu
-Asobetu -
Slujitorule Uitate la tine cum esti....tu daca esti intunecat mai bine taci decat sa vb numai prosti., Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
uite gabriele ca sa intelegi de ce e pacat... daca abordez acest subect la nivel biblic este pacat .... pt ca ori sa mergi pe trotuar costum de baie ori sa mergi pe malul marii e tot aia... de ce pt ca: pofta este un pacat ... la fel cum si goliciunea este cel mai adanc pacat de care vb Domnul... si daca nu ma crezi si tot o sa te razvratesti te rog din toata inima sa asculti predica lui Luigi Mitoi-riscurile sotiilor-goliciunea .. ok te rog ff mult... si dupa o sa le luminiezi.. pt ca are leg si cu topicul vestimentatia.. Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
oh d-ne multumesc :) ca o sa asculti chiar te rog .. are lagatura si cu topicul vestimentatia sa stii.. dar te rog sa nu uit da si asc pana la capat :) GBY Optiuni postare ®
Kiwi
-Kiwi -
chestia era ca poti merge dar nu dezbracata si acolo ai ocazia savezi ce nu iti doresti :) deci e pacat... eu zic sa mai asculta-ti marturii caror oameni D-zeu le-a facut decunoscut. Optiuni postare ®
Jacobtol
-Jacobtol -
hmmm in ziua de azi nu mai e pacat nimic, pocainta e la moda .e vai de noi Optiuni postare ®
Danielemanuel
-Danielemanuel -
pe plaje desigur ca e pacat caci nu poti sta acolo fara sa pacatuiesti. dar sa mergi la mare nu e pacat depinde de loc Isus petru ucenici pavel a traversat marea. dar nu sa oprit pe plaje la bronzat si la privit Optiuni postare ®
Danielemanuel
-Danielemanuel -
am fost la mare cu un crup de baieti am mers an locuri retrase printre stanci mai mult caolo zigur poti fi singur sa faci poze paie sau o plimbare cu vaporul dar la plaje stiu si nepocaiti care nu asu apropriat Optiuni postare ®
Edy92
-Edy92 -
Am fost si e ff frumos la mare Optiuni postare ®
Silviu_18
-Silviu_18 -
Am fost si eu la mare..si ochilor mei nu le-a facut bine :D Optiuni postare ®
Damaris_iacob
-Damaris_iacob -
E fain la mare... Optiuni postare ®
|
Pagina 2 din 3
Sari la pagina:
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Topic Mersul la mare >> Urmărește topicul Mersul la mare | pagina 2 | FiiLumina
meniu prim
"Excelența nu este o abilitate , ci o atitudine."
~ Ralph Marston ~