Urmărește topicul Partenerul de viata

Postează răspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 15
Vizualizări: 1731
Membrii abonați 3
Membrii respondenti: 14
Nu ai postări în acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/353-partenerul-de-viata]Partenerul de viata[/url]
Cont_sters
-Cont_sters -
Cand iti alegi partenerul de viata te uiti la frumusete sau la caracter?
Optiuni topic
AndreiBodnariuc
-AndreiBodnariuc -
Cel mai bin la caracter, apoi cum arata. Ca daca arata bine, dar are un carater rau, ce faci dupa aia? Optiuni postare ®
Silvyu123
-Silvyu123 -
Intotdeauna e bine sa ne consultam cu Domnul in rugaciune pentru toate lucrurile si numai asa putem sa avem izbanda in toate, inclusiv si in casatorie, mai ales ca aceasta trebuie facuta doar o singura data in viata! Doamne ajuta-ne Tu, AMIN! Optiuni postare ®
Jesus_love28
-Jesus_love28 -
Eu consider ca nu are valoare ce este pe dinafara, eu zic ca poate de aceea nu sunt tratat ca atare de o fată, sunt mai urat sau nu stiu, dar inima trebuie sa aiba valoarea unei relatii care se bazeaza nu pe frumusete, nici pe cat de destept sunt si cum sa vrajesc o fata. Astea sunt aberații. Nu im place asa. Trebuie sa fiu placut Domnului si apoi Domnul îmi va pregati pe cea care îmi va fi aleasa inimii. Optiuni postare ®
MirelTimişag
-MirelTimişag -
La mine, unul, sa fie buna la suflet si sa ma inteleg cu ea, la mine nu conteaza frumusetea. Optiuni postare ®
Cipry_1993
-Cipry_1993 -
Oare daca ura si rautatea sunt printre noi, cum vom putea sa ajungem la Domnul Isus? Optiuni postare ®
Elizabeth
-Elizabeth -
La caracter. Optiuni postare ®
Elizabeth
-Elizabeth -
Caracterul este mai important decat frumusețea. Optiuni postare ®
Ana16
-Ana16 -
Mai mult conteaza sufletul unei persoane, decat exteriorul ei Optiuni postare ®
Damaris_iacob
-Damaris_iacob -
Conteaza si interiorul... dar cine nu se uita prima data la exterior? Optiuni postare ®

Pagina 1 din 2
Răspunsul tău:
Nu ai acces, deoarece nu ești autentificat!
Informații avantaje cont membru autentificat
Distribuie pe: facebook | twitter | linkedin | myspace | email
Forum >> Diverse >> Urmărește topicul Partenerul de viata | FiiLumina
meniu prim
"Ca o piesă de teatru, așa este viața: nu contează cât de mult a ținut, ci cât de frumos s-a desfășurat.”
~ Seneca ~